Драйвера для принтера Ricoh для Windows 7 і 10

Ricoh – японська фірма, яка постачає на світовий ринок офісної техніки БФП, принтери, копіри, МФУ і багато інших пристроїв. Обладнання від цієї компанії є результат розробок, які тривали не один рік.

принтер Ricoh

Популярність офісної техніки Ricoh обумовлена ​​їх якістю, багатофункціональністю, вартістю і продуктивністю. Кожен покупець знайде для себе відповідну модель, монохромну або кольорову. За допомогою агрегатів Ricoh оптимізувати документообіг в офісі буде досить просто.

Про що піде мова:

Пристрої з серії RicohAficio SP 100 (SP 100SU)

Цей офісний прилад став першим в лінійці RicohAficio SP 100 (на фото). Слідом за ним вийшли МФУ RicohAficio SP 100 SU і RicohAficio SP 100 SF. Перший з них об’єднує в собі сканер, принтер і копір, а другий має ще й функціями факсу. Додатковим бонусом можна вважати автоподатчик документів (на фото).

RicohAficio SP 100

Користувачі відзначають наступні позитивні сторони МФУ RicohAficio SP 100 SU, RicohAficio SP 100, RicohAficio SP 100 SF:

 • продуктивність (13 стор. / хв);
 • висока якість;
 • зручність використання;
 • проста заправка;
 • наявність охолоджуючого механізму;
 • відсутність шуму при переході в робочий режим;
 • швидкий розігрів перед стартом;
 •  компактні розміри.

Принтер в розкладеному положенні

Кожну з перерахованих моделей (SP 100 SU, SP 100, SP 100 SF) можна без проблем знайти на російському ринку. Для будь-якої з них знадобиться установка відповідних драйверів. Завантажити безкоштовно драйвер для принтера Ricoh 100 можна на офіційному сайті.

Принтери і МФУ RicohAficio SP 150 (SP 150SU)

Дане обладнання до кастомізованих друкованим пристроїв, які працюють з папером формату А4. Їх купують як для домашнього використання, так і для експлуатації в умовах офісу, розрахованого на кілька співробітників.

Їх відмінними рисами вважають ціну (споживачі відносять дані агрегати в «бюджетну» категорію), прийнятне технічне оснащення. В останньому випадку кожну модель слід розглядати конкретно. Наприклад, МФУ Ricoh SP 150 SU w (на фото) має компактністю і можливістю бути приєднаний до іншого пристрою за допомогою Wi-Fi, а монохромний принтер RicohAficio SP 150 SU здивує своєю невеликою вагою і продуктивністю.

RicohAficio SP 150

Моделі цієї лінійки характеризуються простотою використання, лаконічним і стильним дизайном, зручним інтерфейсом.

До іншим властивостям можна віднести:

 • швидкий розігрів агрегату перед виходом першої сторінки;
 • ємність лотка (не більше 50 аркушів формату А4);
 • наявність внутрішньої пам’яті;
 • можливість повторної заправки картриджів.

Використання агрегату RicohAficio SP 150, SP 150 SU можливо в разі грамотного підбору драйверів і інших настановних програм.

Принтер RicohAficio SP 3400N

Це ще один агрегат для використання в офісі, необхідний при роботі з листами в форматі А4.

Принтер RicohAficio SP 3400N (на фото) характеризується:

 • здатністю швидко розігріватися;
 • хорошою продуктивністю;
 • можливістю роботи з витратним матеріалом різного типу;
 • компактними розмірами;
 • функцією, яка передбачає друк на одній і (або) з двостороннім друком;
 • зручним інтерфейсом, що сприяє своєчасному усуненню несправностей;
 • простотою використання;
 • низьким енергоспоживанням;
 • прийнятною вартістю;
 • якістю;
 • надійністю.

RicohAficio SP 3400N

Також слід вказати такі характеристики, як ємність внутрішньої пам’яті (64 Mб), підтримка Windows і Macintosh, наявність мережевих протоколів EtherTalk, HTTP1.1, SNMP і TCP / IP. Драйвера слід підбирати відповідно до моделі принтера і версією операційної системи.

Як безкоштовно завантажити і встановити драйвера на принтер Ricoh

У комплектацію принтера завжди входить інсталяційний диск (на фото), на якому є всі необхідні драйвера. Якщо він загублений або перестав функціонувати користувачі звертаються на офіційний сайт.

Установка драйверів на комп’ютер безкоштовно відбувається наступним чином:

 1. Вибираємо потрібний файл (рекомендують заздалегідь встановити його на робочий стіл).
 2. Витягуємо архів.
 3. Натискаємо на папку «setup.exe» (при її відсутності на «install.exe»).
 4. Слідуємо вказівкам майстра установки (його рекомендації безкоштовні).

Приклад на фото.

Драйвера для Windows 10, 7 найчастіше відносять до архівів самораскривающіеся типу з розширенням exe. Тому завантажити їх досить просто. Спочатку їх потрібно завантажити. Зробити це можна, зайшовши на офіційний сайт виробника. Там слід вибрати вашу операційну систему (Windows 10 або 7) і завантажити драйвера на принтер Ricoh. Зробити це можна шляхом натискання на вкладку під назвою «Завантажити безкоштовно».

типи драйверів

Перш ніж завантажити безкоштовно драйвер для принтера Ricoh, його необхідно вибрати. Програми цього виду для ПК, оснащеного операційною системою Windows 7, 10 ділять на кілька категорій. Перша, PCL5e, піддалася структурній зміні, в результаті якого з’явилася PCL6.

Він призначений для правильного функціонування додатків, розроблених для забезпечення друку, графіки, електронних таблиць, баз даних та інших програм, необхідних для роботи з документацією в офісі. Драйвера цього типу характеризуються відмінним відтворенням і зниженою швидкістю. У попередній версії, на думку користувачів, все навпаки.

До другої категорії відносять програми, кодуються як PS3. Яскравим прикладом можна вважати драйвер AdobePostscript. Він вважається одним з кращих в своїй групі, але вимагає більш складної установки і повної сумісності з периферійним обладнанням.

Третя категорія містить драйвера, призначені для кольорового друку. На сьогоднішній день принтери і МФУ, здатні виробляти не тільки монохромну роздруківку мають велику популярність. Тому подібні програми стали необхідністю. Наприклад, драйвер IPDL-C оптимізує високу якість кольорових зображень, виготовлених в ОС Windows 10, 7.

Ссылка на основную публикацию