Драйвер не підходить. Як повернути старий драйвер

Драйвер не підходить – досить часта проблема. Саме тому не варто оновлювати драйвера тільки тому, що система вам це рекомендує. Нові драйвера, яким не більше півроку ще не обкатані, а значить, проблеми будуть обов’язково.

Якщо ви досвідчений користувач комп’ютера, то можете ризикнути і встановити оновлення. У гіршому випадку ви зможете повернути систему в початковий стан. Але якщо ви новачок, і не знаєте, як створити точку відновлення і скористатися їй в разі аварії, то не варто так ризикувати.

А що робити, якщо ви вже оновили драйвер і він не підійшов? Система звичайно працює, але зовсім не так, як вам хотілося б.

Як повернути старий драйвер?

Все досить таки просто. Головне не панікувати і робити не обдумані кроки. Якщо ви створили перед оновленням драйвера точку відновлення, то можна скористатися цим і відновити систему до попереднього стану.

Як створити точку відновлення в Windows 7

Як створити точку відновлення в Windows 10

Як відновити Windows 10 за допомогою контрольних точок відновлення

Повертаємо старий драйвер за допомогою диспетчера пристроїв

У всіх операційних системах Windows є Диспетчер пристроїв.

Що таке диспетчер пристроїв і як його знайти в Windows 10

Потрапити в нього можна кількома шляхами. Ми скористаємося одним з них, який підходить для всіх виндовс.

Клацніть правою кнопкою миші по значку «комп’ютер»,«Мій комп’ютер»Або«цей комп’ютер»І виберіть у випадаючому списку пункт«властивості». Якщо значка такого на вашому робочому столі немає, то знайдіть такий запис в меню «Пуск», І клацніть по ній правою кнопкою миші, і виберіть пункт«властивості».

У вікні зліва знаходимо посилання «Диспетчер пристроїв»І натискаємо по ній лівою кнопкою миші.

У вікні «диспетчера пристроїв»Знаходимо пристрій для якого ми оновили драйвер і він нам не підійшов. Я буду показувати на прикладі відеокарти.

Знаходимо пункт «відеоадаптери»І відкриваємо його, клікнувши по трикутнички зліва. Відкриється найменування нашої відеокарти.

Клацніть двічі по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється нове вікно в якому необхідно перейти на вкладку «драйвер», І нижче вибрати кнопку«відкинути».

З’явиться попередження в якому необхідно натиснути на кнопку «Так».

кнопку «вилучити»Не варто натискати, якщо у вас немає диска з драйверами, і ви не зовсім розумієте, що після цього відбудеться.

Так само не варто видаляти стандартний драйвер VGA.

Більш детально про все це показано у відеоролику нижче. У ньому ж розповідається і про драйвери для ноутбука.

Якщо щось не зрозуміло, то задавайте питання нижче в коментарях. Відповім на всі ваші запитання.

Ссылка на основную публикацию