Dr.cash Відмінна (Партнерська Програма) Для Новачків і Профі 2020

Dr.cash відмінна партнерська програма для новачків і профі

Добрий день. Який найпоширеніший заробіток в інтернеті? Як правило, на партнерських програмах. Головне в цій справі, вибрати правильну партнерську програму, або партнерську мережу.

Так ось, недавно я познайомився з однією партнерською мережею, яка стала досить популярна не тільки в Рунеті, а й в буржунете. Спеціалізується партнерка на Бадах, товари для схуднення, здоров’я, краси. У відгуках про цю партнерської мережі сказано, що дохід вона приносить цілий рік. Найбільшою пік продажів партнерки dr.cash – з весни по осінь, а й взимку люди мають пристойний дохід.

Dr.cash – являє собою партнерську CPA – мережа. У даній мережі 2000+ офферов, і їх кількість постійно збільшується (це вже багато про що говорить на її користь). При цьому, партнерська мережа створена всього два роки тому, в 2016 році, і на даний момент має величезне число клієнтів, на всіх материках Землі!

Перевага dr.cash в порівнянні з іншими СРА мережами

  1. В яких країнах працюють оффер? Як я вже сказав, ця партнерська мережа працює на всіх материках (крім Антарктиди J). Якщо точніше, більш ніж в 60 країнах. Також, в цю мережу постійно підключаються нові оффер.
  2. За що партнер отримує гроші? За безкоштовні пробники (тріали), за доставку (COD). Також, за прямі продажі (Straight Sale). Людина оплачує посилку після отримання. Веб-майстер отримує гроші після підтвердження людиною замовлення.
  3. Що пропонують оффер? Різні ліки і бади, начебто препаратів для поліпшення зору, лікування простатиту, поліпшення потенції, засоби, що очищають організм, багато продукції для схуднення, препарати від депресії, кошти, які лікують діабет, гіпертонію, поліпшують ріст волосся, засоби для суглобів, для збільшення м’язів і інше.
  4. Як проводяться виплати? Партнер може провести виплату два рази за добу, зробивши запит (неймовірно, це рідкість)! Мінімум на зняття грошей – 3000 руб. Здебільшого на WebMoney гаманець (є й інші варіанти, дивлячись від тізера).

Особливості отримання доходу по темі «Краса, здоров’я»

Перевага нутра-офферов є в тому, що з даними офферу можуть починати працювати арбітражнікі і вебмастера. Люди, які навчаються заробітку за допомогою арбітражу трафіку, при бажанні, можуть почати заробляти саме на CPA в нутрі. Що цікаво, від ГЕО це не особливо залежить.

Суть нутрій в арбітражі: спочатку потік людей необхідно направити на преледінг (прокладку). Так люди розігріваються для закупівель. Потім, люди прямують на який продає одностанічнік. Сайт прокладку і Лейдінг дає сам Dr.Cash. Лейдінг і прокладки існують у багатьох варіаціях.

Важливо для заробітку на СРА: Однією з найбільш прибуткових тим, є тема схуднення. Це дуже масова тема. Крім цієї теми, дає непоганий прибуток тема лікування суглобів і хребта. Цими темами цікавляться люди, як правило, старше тридцяти років. Це платоспроможна аудиторія. Іншими словами, нутра – тема велика. Вона зачіпає больові точки багатьох людей. Тому, в цій темі виникає масовий попит і великий трафік. Відповідно, у вас підвищується прибуток!

Звідки краще брати трафік: Інстаграмм, Фейсбук, Яндекс.Директ, MyTarget.

Реєстрація та початок роботи в СРА мережі dr.cash

Переходимо на сторінку реєстрації. Тиснемо на блакитну кнопку «».

Заповнюємо поля необхідними даними:

Заповнивши поля, натискаємо «Реєстрація». Ця мережа розплачується з партнерами гаманцем WebMoney. Якщо у вас його немає, заведіть його (Я ввів дані рублевого і доларового гаманця). Також, бажано, щоб ви були зареєстровані в Скайпі, або Телеграм.

Зареєструвавшись, вас перенесуть в «Особистий кабінет». В налаштуваннях дописуємо особисті дані. Наприклад ваші ПІБ, телефон, скайп і телеграм. Також, тут ви побачите, наприклад, хто є вашим менеджером. Намагайтеся з менеджером зберегти відмінні відносини, тому що вам з ним ще працювати! Крім цього, якщо у вас встановився інтерфейс з англійською мовою, в розділі «language» вибираємо «Русский».

Тепер у нас стає більш зрозумілий інтерфейс, нам залишається заповнити поля.

Переходимо в методи виплат, тут вводимо номера ваших гаманців. Мої гаманці відмінно видно, можете переслати пожертви на розвиток сайту! жарт 🙂!

Для початку роботи, потрібно зайти в меню «офферу» і вибрати тих, з ким вам цікаво попрацювати. Як бачите, їх досить багато. В цьому випадку, при виборі оффера, раджу проконсультуватися з вашим Менеджером.

Вибравши оффера, натискаємо на блакитний хрестик, і створюємо потік. При створенні потоку також краще проконсультуватися з вашим менеджером.

Загалом, як краще вчини
ти далі, вам порадимо менеджер!

висновок: dr.cash, на мій погляд, одна з кращих СРА партнерок Рунета.

Ссылка на основную публикацию