Дозвіл друку лазерного принтера: максимально високий для друку картинок

Люди, що працюють з роздруківкою реклам, плакатів, календарів великих форматів, повинні бути впевнені у відмінній роботі друкуючого устаткування і достатній дозвіл друку. Цей показник важливий для якісного результату. Щоб користуватися ним необхідно встановити максимальний дозвіл лазерного принтера.

Коли картинка переноситься на папір, краще мати збільшене число пікселів. Інакше символи вийдуть незграбними і не натуральними. Навіть відрізняються від реальної картини. Якщо це помітно за підсумками виведення, то потрібно виправляти настройки програми.

Багато струменеві машини володіють двома видами показників:

 • 5 760 на 1 440 DPI;
 • 4 800 на 1 200 DPI.

Саме такі технічні характеристики видають високоякісний результат.

Про що піде мова:

Як поліпшити дозвіл: способи

Дозвіл друку струменевого і лазерного принтера можна підвищити зміною діаметра точок. При цьому виключається вплив на саму печатку. Малі крапочки закривають кути, які утворюються великими точками.

метелики

Таким чином, переміщенням точок домагаються усунення ефекту мозаїки.

інтерполяція

Для хорошого дозволу друку необхідний великий обсяг пам’яті пристрою. Деякі виробники покращують показник не впливаючи на пам’ять, вбудовану в прилад. В такому випадку принтер, отримуючи файл в 600 dpi перетворює його в 1 200. Після завершення подібної операції результат виглядає краще.

дозвіл друку

Слід зазначити, що техніка з високою роздільною здатністю друкує дані кращого рівня.

число проходів

Щоб отримати більш насичене і яскраве зображення при збереженні дозволу кольорової роздруківки потрібно збільшити кількість проходів. Так як тільки воно впливає на результат малюнка. Отже, треба запам’ятати: кількість проходів впливає на яскравість результату. Чим їх більше, тим яскравіше малюнок.

Роздруківка на принтері

Технологія полягає в багаторазовому нанесенні фрагмента. Але, в такому разі, фарбувального пігменту йде більше. Цей метод застосовують при нанесенні зображень на плівки транслюцентних. У них просвічує фон, і малюнок в результаті, як ніби «парить».

Настройка обладнання

Лазерний принтер з високою роздільною здатністю друку налаштовується з комп’ютера за допомогою функції «фотошоп». Ця можливість дає розглянути співвідношення розміру малюнка і дозвіл його в ПК.

роздруківка

Потрібно зробити такі дії:

 1. Відкрити «Розмір зображення» в меню «Зображення».
 2. Зняти показник «Інтерполяція». Тому як зміни обсягу цих картинок не потрібно.
 3. Змінити параметри ширини, висоти або дозволу. Буде видно, як змінюючи одну з величин, автоматично під неї підлаштовуються інші дані.

При виборі параметра «ресамплінг зображення» змінюються і розміри.

Максимальна роздільна здатність на принтері KONICA

Дозвіл друку лазерного принтера Konica 600 на 600. Але є моделі цього виробника і з більш високим показником. Наприклад, Konica Minolta – 9 600 x 600. У результаті процесу роздруківки знімки виходять чіткими, а тексти добре читаються. Багатьом професіоналам подобається саме ця модель. Так як малюнки виходять деталізованими і чіткими як в чорно-білому, так і в кольоровому режимі.

принтер KONICA

А ось Konica Magicolor видає невеликі проблеми з насиченістю і контрастністю кольорів. Такі пристрої більше підходять для малих об’єктів роздруківки. Технологія працює з чорно-білими і кольоровими малюнками, але для роздруківки збільшеного обсягу не підходить.

Як визначити максимальний розмір зображення

Якщо необхідно печатат, ь використовуючи плутоновий растр, розмір картинки буде залежати від її лініатури. За допомогою фотошопу визначається необхідний розмір.

Для цього в настройках ПК або мобільника треба зробити наступне:

 1. Від команди «Зображення» перейти до «Розмір зображення».
 2. Натиснути «Авто».
 3. З’явиться поле «Растр». У ньому треба вказати линиатуру. Якщо треба, змінити одиницю.
 4. У вкладці «Якість» вибрати один з наступних варіантів:
 • чорнове;
 • гарне;
 • найкраще.

Налаштування закінчена – друкуйте на здоров’я!

Ссылка на основную публикацию