Доступ до віддаленого робочого столу Windows 10

Вступ.

В одному з недавніх оновлень Windows 10 з’явилася цікава програма під назвою Швидка допомога. Дана програма надає віддалений доступ до робочого столу.

У цього додатка купа плюсів, крім того, що ви можете налаштувати ту чи іншу програму своїм батькам, так ви можете ще дистанційно допомогти своєму друг встановити нову програму або софт. Єдине що потрібно від комп’ютера, який підключається, так це обліковий запис Microsoft і що цікаво, комп’ютер до якого підключається обліковий запис Microsoft може і не мати.

Інструкція по підключенню до віддаленого робочого столу.

Отже, давайте розберемося, як працює Швидка допомога:

 1. Запускаємо на обох комп’ютерах програму Швидка допомога.
 2. Для цього заходимо в пуск і в пошуку вводимо: Швидка допомога. Або в пуску відкриваємо розділи додатки, потім стандартніWIndows і знаходимо там нашу програму.
 3. На комп’ютері який буде підключатися до іншого ПК натискаємо: Надати допомогу. Після чого у нього висвічується код, який слід передати того, до кого він підключитися.
 4. А на комп’ютері до якого будемо підключатися слід натиснути: Отримати допомогу.
 5. Після того як ви натиснули на отримати допомогу, потрібно ввести код, який вам продиктує ваш товариш, який натиснув надати допомогу.
 6. Після введення коду, отобразяться дані про те, хто хоче підключитися, тут натискаємо дозволити.
 7. Тепер, коли натиснули кнопку дозволити, почнеться підключення між вашими комп’ютерами.
 8. У верхньому правому куті є кілька налаштувань:
  1. Можна поставити на паузу процес допомоги або зовсім закінчити сеанс.
  2. Є олівець, за допомогою якого можна писати і робити всілякі позначки. Дані позначки буде бачити і той, до кого підключилися.
  3. Можна викликати диспетчер задач або оновити підключення.
  4. Також можна налаштувати рівень доступу, наприклад встановити права звичайного користувача або адміністратора.

Як на мене даний помічник може бути гарною заміною Team viewer. Однією з відмінних функцій є те, що можна спокійно скопіювати якийсь файл зі свого комп’ютера і перекачати його на комп’ютер до якого підключилися.

Ссылка на основную публикацию