Допомога покупцеві на Aliexpress – корисні сервіси

В, ми вже розглядали безліч критеріїв, які допоможуть вам вибрати надійного продавця і якісний товар на Аліекспрессе.

Сьогодні ж ми продовжимо цю тему і розберемо додаткові сервіси, з їх допомогою ви не тільки швидко знайдете хорошого продавця, а й непогано заощадите.

Автоматичний пошуковик знижок і купонів

І в першу чергу ми поговоримо про таке розширення для браузера, як пошуковик купонів. Дане розширення дозволить вам знайти всі магазини, які надають діючі знижки на певні товари. Причому досить непогані, втім, переконатися в цьому ви можете самі.

Потрібно лише:

 1. Завантажити та встановити плагін в свій браузер.
 2. Зайти на Aliexpress і перейти в потрібну рубрику. Наприклад, нехай це буде «Карти пам’яті».
 3. Натиснути на жовтий значок у вигляді купона і запустити пошук. Процес пошуку зазвичай триває близько 3-5 хвилин.
 4. Після його завершення, сторінки всіх магазинів з діючими купонами і знижками будуть автоматично відкриті в новій вкладці.

Залишається тільки вибирати.

Aliradar

Після того, як ви оберете конкретний товар, залишиться тільки перевірити продавця. У цьому нам допоможе плагін «Алірадар». За функціоналом він чимось нагадує популярний «AliTools», який ми розглядали раніше, якщо ви не читали ту статтю, обов’язково ознайомтеся з нею. У ній я розповів про купу всяких корисностей подібного роду плагіна.

Все так само:

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

 1. Встановлюєте розширення і переходите на сторінку з товаром.
 2. У нижній частині вікна ви побачите приблизно таке віконце. А тепер докладніше, про те, що означає кожна цифра і знак.

позначення функцій

Крайня цифра в колі означає кількість знайдених схожих товарів. За допомогою цієї функції ви можете знайде той же товар у більш надійного продавця і за нижчою ціною. На мій погляд, це дуже зручно.

Число з відсотком показує те, наскільки надійний даний продавець. Тут ви можете побачити, скільки існує магазин, рейтинг, відомості про відправку та інші важливі дані. В ідеалі загальний показник надійності повинен бути порядку 100%, але не менше 90%. А кількість покупців, які залишилися незадоволені покупкою не більше 3%. Всі інші показники повинні бути відзначені зеленим кружком.

Знак долара зі стрілкою. Чи означає динаміку зростання або зниження ціни. З його допомогою ви побачити, занижує або підвищує продавець штучно ціну на товар. Якщо ви бачите приблизно такий графік «гіркою», це говорить про те, що продавець не зовсім сумлінну і тільки створює вид знижки.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

У цьому ж вікні ви можете стежити за ціною, отримуючи popup повідомлення про її зниження прямо в браузері.

знак трикутника означає відео огляди, які вдалося знайти. Але вони бувають не завжди.

Aliexpress Helper

Ще одне дуже зручне розширення, яке стане вашим помічником при виборі товарів на Aliexpress. По суті помічник чимось нагадує «Алірадар», який ми розглядали раніше, але куди з великим функціоналом.

У ньому також можна:

 1. Переглянути загальний рейтинг магазину.
 2. Відслідковувати динаміку ціни.
 3. І стежити за ціною, отримуючи Popup повідомлення прямо в браузер.

А додаткові функції ви можете побачити, натиснувши на значок логотипу. Не можна не відзначити більш зрозумілу навігацію по розділах і функцію відстеження посилок.

На мій погляд розширення дуже зручне і буде корисно в першу чергу тим, хто на Аліекспресс замовляє вперше.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

Letyshops

Для тих, хто не знає, що це таке, скажу коротко. Letyshops – це Кешбек сервіс, який дозволить вам повернути відсоток від покупки на вашу карту або електронний гаманець.

Є кілька способів його використання:

 1. Встановити плагін прямо в браузері. Це дозволить вам автоматично отримувати інформацію про можливі знижки, на всіх сайтах, на які ви заходите.
 2. Використовувати сервіс не встановлюючи плагін, просто зайшовши на їх оф. сайт.

Для зручності я рекомендую використовувати плагін, нижче ви зрозумієте чому.

Розширення «Letyshops»

Встановити його ви зможете з особистого кабінету, пройшовши реєстрацію на їх сайті. Після чого ви отримаєте наступний додатковий набір можливостей.

 1. З’явиться додаткове вікно, де ви зможете переглянути загальний рейтинг продавця і відстежити динаміку ціни.
 2. Автоматично активувати Кешбек не покидаючи сайт.

Letyshops не конфлі
ктує з тими розширеннями, які ми розглядали раніше. Ви можете його використовувати не тільки для додаткової оцінки, але і для економії своїх грошей.

Тепер у вас є всі інструменти для того, щоб почати краще орієнтуватися на сайті Aliexpress, додатково оцінити продавця, більше заощадити і повернути відсоток від покупки.

Ссылка на основную публикацию