Доменна служба Active directory зараз недоступна на принтері

При спробі що-небудь надрукувати на принтері, з’являється повідомлення «Active Directory domain service is currently not available on the printer». Спроба виправити помилку, видаливши принтер з панелі управління, а потім знову додавши, не завжди допомагає: принтер працює, комп’ютер працює, але друкувати неможливо. Як виправити помилки доменних служб Active Directory дізнаєтеся в цій статті.

Помилка на принтері

Про що піде мова:

Виправлення помилки

Вирішення цієї проблеми не закінчується одним яким-небудь дією.

 1. Ввійти як адміністратор.
  Перш за все, переконайтеся, що увійшли в систему як адміністратор. Далі, найпростіше вирішити проблему з принтером. Для цього виконайте «Windows + W» на клавіатурі або просто відкрийте «пошук» «Тип усунення неполадок. Переглянути всі і вибрати «Принтер». Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 2. Перевірте мережеву установку.
  Якщо це не вирішило проблему, перевірте мережеву установку. Для цього відкрийте Панель управління> Принтери> Додати новий принтер. Потім натисніть «Мережевий принтер» і «Огляд принтера»
 3. Переінсталюйте пакет Office на всякий випадок, це може спрацювати. Потім повторно драйвери; якщо це не допоможе, натисніть клавішу Windows Key і R разом, щоб відкрити команду запуску. Введіть services.msc. Виберіть диспетчер черги друку. Клацніть правою кнопкою миші> «Властивості». Тип запуску повинен бути автоматичним. Статус служби, якщо вже запущений, то зупиніть і перезапустіть.
 4. Якщо питання залишається невирішеним, спробуйте перезавантажити маршрутизатор і вимкнути брандмауер на короткий час. Виконавши всі описані вище дії, перезавантажте систему Windows 8 або Windows 8.1, а потім на панелі керування виконайте> Принтери> Додати новий принтер> Мережевий принтер> огляд принтера> Додати пристрій.

Панель управління

Корпорація Майкрософт пропонує ряд спеціальних засобів усунення неполадок, які допоможуть усунути загальні проблеми, що впливають на роботу ОС. Ви також можете використовувати вбудований інструмент усунення неполадок принтера, щоб виправити помилку «Active Directory Domain Services Now Unavailable».

Якщо ви використовуєте Windows 7 або Windows 8.1, завантажте засіб усунення неполадок друку з веб-сайту Microsoft.

Пошук та усунення несправностей на комп’ютері

Якщо використовуєте Windows 10, перейдіть в «Налаштування»> «Оновити»> “Усунення несправностей”. У першому розділі «Get Up and Running» ви знайдете засіб усунення неполадок принтера. Запустіть його, а потім перевірте свій принтер, щоб переконатися: зберігається помилка чи ні.

Усунення несправностей

Запуск повного сканування системи

Шкідливе ПО може викликати різні проблеми на ПК, включно з помилками принтера. Зробіть сканування системи, щоб виявити шкідливу програму.

 1. Перейдіть «Пуск»> «Захисник»> двічі клацніть «Захисник Windows», щоб запустити інструмент.
 2. У лівій панелі виберіть значок екрану.
 3. У новому вікні натисніть кнопку «Додатково». Перевірте повну версію сканування, щоб запустити повне сканування шкідливих програм.

сканування системи

відновлення реєстру

Найпростіший спосіб відновити реєстр – використовувати спеціальний інструмент, такий як CCleaner.

Не забудьте спочатку створити резервну копію свого реєстру.

 1. Завантажте CCleaner Pro.
 2. Використовуйте Microsoft System File Checker. Утиліта перевіряє цілісність системних файлів і відновлює файли з проблемами, коли це можливо. Ось як запустити SFC-сканування:
 • перейдіть «Пуск»> «Тип» cmd> “Командний рядок”> «Запуск від імені адміністратора»;
 • введіть SFC / SCANNOW команду;
 • очікуйте завершення сканування і перезавантаження комп’ютера. Усі пошкоджені файли будуть замінені при перезавантаженні.

SFC / SCANNOW команда

Оновлення свою ОС

Переконайтеся, що на вашому комп’ютері встановлено останні оновлення ОС Windows. Як швидкий нагадування Microsoft постійно оновлює поновлення Windows, щоб поліпшити стабільність системи і усунути різні проблеми.

Щоб отримати доступ до розділу «Центр оновлення Windows», ви можете просто ввести «оновлення» у вікні пошуку. Цей метод працює у всіх версіях Windows.

Якщо ви не можете встановити принтер, тому що комп’ютер не може його знайти, ви також можете отримати повідомлення про помилку «Один або кілька мережевих протоколів на цьому комп’ютері». Хоча на перший погляд ця помилка, схоже, не має нічого спільного з вашими проблемами принтера, як тільки ви її виправите, ви зможете використовувати свій бездротової принтер.

Служба Windows Update

Нижче наведені такі кроки:

 1. Перейдіть в «Налаштування»> «Мережа та Інтернет» -> «Ethernet» або «Wi-Fi» (в залежності від типу підключення, яке ви використовуєте)
 2. Перейдіть в розділ «Змінити параметри адаптера»> Клацніть правою кнопкою миші той, з яким у вас виникли проблеми.
 3. Відкрийте «Властивості»> «Встановити …»> «Протокол». Встановіть всі доступні там протоколи. Перевірте принтер, щоб переконатися: чи залишилися проблеми. Якщо це так, спробуйте перезавантажити комп’ютер, а потім знову принтер.

Як бачите причин недоступності на принтері доменної служби Active directory може бути кілька. Іноді користувачеві, вперше зіткнувся з цією проблемою, нелегко знайти рішення. Можливо спроба самостійно розібратися призведе до сумних результатів. Іноді простіше викликати фахівця і за помірну плату безпечно вирішити проблему.

Ссылка на основную публикацию