(Домашня Фотостудія) Чи поліпшить Якість Фотографій

Як поліпшити якість фотографії

Добрий день друзі. Напевно, кожен з нас неодноразово зустрічався з проблемою: як поліпшити якість фотографії легко і, головне, швидко? Безумовно, можна звернутися до Фотошопу. Але робота з ним вимагає не тільки певних знань, а й часу.

Але є інший варіант. І це – програма «Домашня Фотостудія», про роботу з якої я розповім в статті. Для більшої наочності раджу скачати і встановити софт на ПК. Дистрибутив ви знайдете на цій сторінці: http://homestudio.su/download.php.

Крок 1. Швидка зміна розміру фото

Зміна розміру зображення – одна з провідних причин, через яку користувачі звертаються до фоторедакторам. «Домашня Фотостудія» допоможе змінити розмір фото за пару кліків. Все, що потрібно для цього – завантажити фото в програму, відкрити меню «зображення»І вибрати«Розмір зображення». У відповідних графах введіть значення для ширини і висоти. Не забудьте поставити галочку поруч з пунктом «Зберегти пропорції фото», Інакше при великих змінах фотографія може бути« сплюсненим ».

Також легко обрізати фото. Щоб це зробити, перейдіть в меню «зображення» > «кадрування». Позначте нові кордони фото і збережіть зміни.

Якщо вам потрібно по одному і тому ж принципу обробити не одну фотографію, а кілька, то скористайтеся функцією «файл» > «пакетна обробка». Так ви поліпшите довільне число фотознімків буквально за пару хвилин. Просто додайте зображення для роботи, налаштуйте всі необхідні параметри в меню праворуч і запустіть процес, клацанням по кнопці «почати обробку».

Тепер перейдемо безпосередньо до того, як поліпшити якість фотографії.

Крок 2. Покращення якості фотографій – за 5 хвилин!

Будь фотознімок можна вдосконалити в програмі. Наприклад, за допомогою кистей: малювання, розмиття, різкості, штампа, затемнення, освітлення і т.п.

Також можна скористатися інструментами з вкладки «зображення». Тут ви можете:

  • налаштувати колірний баланс
  • відрегулювати насиченість і відтінок
  • визначити параметри для контрасту і яскравості
  • відредагувати рівні і криві
  • додати текст.

Після кліка по тій чи іншій функції в правій частині екрана з’явиться меню, в якому ви зможете підібрати оптимальні настройки для своєї фотографії. Наприклад, так виглядає зміна контрасту і яскравості в програмі:

Також «Домашня Фотостудія» дозволяє в пару кліків миші позбавлятися від найпоширеніших дефектів фото. Наприклад, в редакторі легко усунути «червоні очі», видалити шум, скорегувати занадто світле, темне або розмите фото.

Крок 3. Підкресліть атмосферу: каталог ефектів

Але і це не все: поверх фотографій можна додавати оригінальні ефекти. В каталозі програми (Меню «ефекти»Або аналогічна кнопка на панелі інструментів) представлено безліч різних варіантів оформлення фото.

Ви можете додати один ефект або створити комбінацію з декількох. Для останнього виділіть перший ефект, натисніть кнопку із зображенням плюса і виберіть додатковий ефект.

Кілька слів наостанок

Оброблене зображення можна зберегти на комп’ютері, роздрукувати або оптимізувати для розміщення в мережі. Остання функція стане в нагоді в разі, якщо ви плануєте завантажити фото в блозі, соціальної мережі і на інших інтернет-майданчиках. Знайти її можна в меню «файл»,«Збереження для Інтернет».

Відео «Домашня Фотостудія»

Ось ви навчилися того, як поліпшити якість фото, а також дізналися про програму «Домашня Фотостудія». Тепер ви завжди легко зможете застосовувати ці знання на практиці, обробляти фотографії і прикрашати ними свої фотоальбоми і особисті сторінки в мережі.

                      З повагою, Андрій Зімін 30.11.2016 р

Ссылка на основную публикацию