Додавання принтера в Windows 10

Щоб зрозуміти, як в Windows 10 додати принтер, необхідно мати хороші знання цієї операційної системи. Недосвідчені користувачі ПК завжди стикаються з подібними проблемами, тому дана стаття буде корисною.

Існує кілька способів по підключенню оргтехніки до комп’ютера або ноутбука. Залежно від виробника друкувального пристрою, настройка здійснюється через бездротову мережу WiFi або локальну мережу. Розглянемо обидва варіанти окремо.

Як встановити на виндовс 10 принтер

Розробники операційної системи максимально спростили процес розпізнавання додаткового обладнання. За замовчуванням подібна процедура виконується в автоматичному режимі, досить підключити пристрій до комп’ютера (зазвичай це USB-порт, сучасні моделі працюють по бездротовій мережі). Після виконання нескладних маніпуляцій обладнання коректно запрацює.
Комп’ютер повинен бути запущений від облікового запису адміністратора, оскільки мається на увазі додавання стороннього пристрою. Перехід в потрібний розділ виконується за наступним алгоритмом:

 1. Відкривається меню «Пуск».
 2. Вибирається рядок «Параметри».
 3. Натискається розділ «Пристрої».
 4. Лівою кнопкою миші необхідно натиснути на «Принтери і сканери».
 5. У верхній частині екрану вибирається «Додати принтер або сканер».

Після виконання цієї послідовності більше не повинно виникати питання «Як встановити на виндовс 10 принтер?», Так як операційна система проведе настройку в автоматичному режимі.

Якщо в списку немає друкарське обладнання, можливо воно застаріло. В такому випадку виконується ручне налаштування.

до змісту

Додавання обладнання вручну

Коли ОС не вдалося знайти пристрій свого друга, необхідно знати, як принтер підключити до ноутбука Windows 10. Для цього вибирається рядок «Необхідний принтер відсутній у списку».

У вікні активується остання радіокнопка. Для наочності дивись скріншот нижче. Тулиться кнопка «Далі».

Відкривається вікно вибору порту. Тут корективи не робляться, а все залишається за замовчуванням. Натискаємо «Далі».

Тепер вибирається конкретний виробник і модель друкувального пристрою, який підключається до ПК. Ця процедура дозволяє встановити правильний драйвер, щоб все працювало стабільно.

Наведена послідовно допомагає дізнатися, як підключити принтер до комп’ютера без диска на Windows 10 і додаткових утиліт. Наступний етап передбачає введення імені обладнання. Введені дані будуть відображатися і іншим користувачам, які захочуть виконати друк по мережі.

Важливо!

Для успішного додавання необхідно вибрати загальний доступ, якщо мається на увазі використання офісної техніки декількома комп’ютерами.

до змісту

Як підключити принтер до ноутбука через WiFi в Windows 10

Сучасна офісна оргтехніка підтримує роботу через бездротову мережу. Провести налаштування обладнання можуть тільки впевнені користувачі. Незважаючи на простоту процесу, процедура викликає багато питань, тому ми створили докладну інструкцію.

Щоб підключити пристрій до ноутбука через WiFi, необхідно дотримуватися наступного алгоритму:

 • У роутере активується WPS. На деяких моделях за це відповідає велика кнопка на корпусі. Якщо вона відсутня, то настройка виконується через адресний рядок браузера, шляхом внесення змін роутера.
 • Оргтехніка підключається до мережі (копка WiFi на корпусі натискається або утримується до зміни кольору індикатора).
 • На комп’ютері відкривається меню «Параметри».

 • У рядку пошуку пишеться запит «принтери» і натискається «Принтери і сканери».

 • Натискається напис: «Додати принтер або сканер», після цього починається пошук. Переходиться по виділеним синім кольором рядку.

 • Щоб техніка працювала по бездротовій мережі, вибирається відповідна радіокнопка (передостання) виділена на скріншоті знизу.

Операційна система виконає автоматичний пошук доступного обладнання, а користувачеві досить вибрати його з представленого списку. Тепер ви знаєте як додати принтер в Windows 10 самостійно, не звертаючись за допомогою до фахівця.

до змісту

Як додати принтер в Windows 10: Відео

Схожі статті

Разом з цим матеріалом часто читають:

Відео по темі:Як додати принтер в Windows 10Як сканувати в Windows 10Як встановити принтер на Windows 8Windows 8 не бачить принтер

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Ссылка на основную публикацию