Додаток & quot; ваги & quot; на Айфон: контроль ваги на iOS

За допомогою спеціальних додатків для Айфона можна контролювати свою вагу: його втрату або набір. Всі додатки доступні в AppStore.

Безперервно підтримувати високий рівень фізичної активності без змагальних орієнтирів і мотивації практично неможливо, адже бажання займатися спортом випаровується разом з початковим ентузіазмом. Варто провести в залі або за домашніми тренуваннями 2-3 місяці і натягати спортивні штани та кросівки стає все складніше.

А тому – розробники додатків для iPhone, iPad або iPod Touch вже давно передбачили спеціальні сервіси, які хоч і не допоможуть відразу перетворитися в професійних спортсменів, зате змусять підтримувати режим, рухатися до цілей і стежити за вагою.

Arise

Лічильник калорій ваги – сервіс на Айфон, старанно затьмарює конкурентів по жанру. І головна причина цього – наочність інтерфейсів, докладні поради, націлені на новачків і професіоналів, наявність спеціальної платформи, «виробляє» корисні звички.

В сукупності, перераховані переваги додатки, за словами розробників, допомагають вже через тиждень після початку використання Arise схуднути на кілька кілограм, які вже ніколи не повернуться назад. Додатковий бонус – можливість запросити друзів і спільними зусиллями рухатися до мети, змагаючись на кожній ділянці життєвого шляху!

WeightDrop

Невибагливий оформлена, але логічна і масштабна таблиця схуднення на Айфон, яка допомагає докладно і безперервно відстежувати вагу. Для роботи з додатком WeightDrop необов’язково реєстрація, головне – вказати початкову вагу, а потім – щодня або щотижня додавати нову інформацію. Залежно від вводяться показників зміняться і графіки, доступні в головному меню. А, значить, з’явиться шанс простежити тенденцію зміни ваги і відразу ж включитися в боротьбу за нові результати.

Поширюється Айфон додаток WeightDrop безкоштовно, але ось з рекламою доведеться впоратися.

DiaLife

Лічильник калорій, функціонально схрещений з вагами, записуючими інформацію про набраних або втрачених кілограмах. Інформація, що додається, як і в WeightDrop відображається у вигляді графіків і діаграм, а ще – конвертується в таблицю, з якої легко взаємодіяти і навіть вивантажувати в таблицю Excel.

Окремий плюс – можливість додавати дані про стан тіла в один кліка. А ось до мінусів варто віднести платну підписку, яка обійдеться мінімум в 599 гривень в місяць.

Фітнес для схуднення by Verv

Мультифункціональна платформа на Айфон, зосереджена навколо схуднення за рахунок тренувань, правильного харчування і корисних звичок. Розробники програми пропонують почати життя з чистого аркуша – спочатку зареєструвавшись, а після – сфокусувавшись на регулярних заняттях, збалансованих рецептах страв і безперервному додаванні інформації про стан тіла.

Кожен втрачений або набраний кілограм потрібно обов’язково додавати в таблицю – так стежити за результатами стане легше, а бажання рухатися до нових подвигів не зникне ні на хвилину.

Monitor Your Weight

Додаток на Айфон, вже завоювало ряд нагород від App Store за внесок в дизайн програмного забезпечення. І, як не дивно, тут дійсно до дрібниць продумане оформлення, позбавлене реклами, дивних переходів по меню і зайвих кнопок.

Зовсім навпаки – розробники зосередилися на «вазі» і збереженні інформації про поточний стан тіла. Настав час забути про ручне підрахунку калорій і нудних записах в щоденнику, пов’язаних із зайвими кілограмами. Пора довірити роботу зі статистикою професіоналу, який ніколи не підведе і не залишить наодинці з некрасивою фігурою!

Ссылка на основную публикацию