Додаток на Айфон щоб прибрати червоні очі

Прибрати ефект червоних очей на знімках зроблених на камеру Айфона можна за кілька секунд за допомогою спеціальних додатків.

Часи, коли ефект «червоних очей» псував групові фотографії, вже давно канули в лету. І головна причина цього – графічні редактори, здатні за дві секунди позбавити знімок від неприродних ефектів, непотрібних деталей і зайвих елементів.

Всього кілька дій і результат, доведений до досконалості, вже на екрані, а, значить, з’явиться шанс не переживати про лайок в соціальних мережах і коментарях. Залишилося розібратися з останнім нюансом – вибрати одного помічника з цілого рейтингу:

Pixtr

Невибагливий оформлений графічний редактор на Айфон, функціонально зосереджений на обробці портретних фотографій.

Розробники пропонують зафарбовувати нерівності шкіри, вирівнювати зуби, змінювати колір очей, прибирати червоні очі, додавати різкості і міняти контраст, а ще – отримувати поради безпосередньо від редактора, які речі ще варто поліпшити. Працює штучний інтелект вельми точно, шкода деякі механіки додатки Pixtr давно застаріли – наприклад, з головного меню вантажити фотографії дозволяють виключно в Facebook.

Visage Lab

Компактний фоторедактор на Айфон, точково атакуючий нестандартні деталі зовнішності і старанно приховує з’являються на фотографіях недоліки. У додатку Visage Lab легко ретушувати шкіру, видаляти відблиски і зморшки, наносити макіяж на очі, прибирати червоні очі і вибілювати зуби.

І головне – розбиратися в інструкціях і кожен раз повторювати складний порядок не доведеться. Досить додати вихідні, а потім – діяти згідно заздалегідь передбаченому алгоритму.

YouCam Makeup

Мультифункціональна камера на Айфон з ефектом доповненої реальності, яка дозволяє ще до клацання затвора розібратися з непотрібними деталями і ефектами, а потім – відразу ж отримати знімок, який можна відправляти в друк.

Червоні очі при використанні камери тут не з’являються навіть при сильному бажанні, але, навіть якщо подібне сталося – ситуація виправляється в додатку практично миттєво.

Blemish Remover

Умовно-безкоштовний сервіс на Айфон, призначений для поверхневої і комплексної обробці фотографій. З переваг – ніякої реклами, точні і корисні рекомендації від розробників, інтуїтивний інтерфейс і мінімальна кількість проблем, пов’язаних з оптимізацією, помилками або вильотами.

Photo Lab

Гнучкий, наочний і повністю настроюється графічний редактор, здатний обробляти фотографії абсолютно різних форматів.

Групова зйомка, портретні фотографії, пейзажі – навіть при сильному бажанні знайти хоч якісь речі, з якими не впорається Photo Lab – та ще задачка! А вже ефект червоних очей тут йде і зовсім за дві секунди, варто лише відшукати відповідну кнопку в меню.

MakeupPlus

Додаток – потужний і функціонально різноманітний інструмент на Айфон, зосереджений на обробці зовнішності кожного, хто захотів потрапити в кадр.

Як і у випадку з іншими редакторами, перерахованими вище, працювати над результатом можна по-всякому – хоч комплексно, хоч поверхнево, хоч в автоматичному режимі, коли основні ефекти накладає штучний інтелект. Незалежно від вибору результат завжди влучає в ціль!

Facetune2

Редактор Селфі, покликаний змінити посмішку і приховати нерівності шкіри, прибрати ефект червоних очей і відбілити зуби, а ще – приховати невдалий фон або ж волосся, які прилипли до чола.

Якщо ж виникла необхідність рушити за межі Селфі, то проблеми теж не виникне – обрізати фотографію, додати контрасту і знизити різкість тут виходить в півоберта.

Ссылка на основную публикацию