Додаток на Айфон для музики без інтернету (Оффлайн): ВК, ОК

Щоб слухати музику без інтернету на Айфон (наприклад, з ВК), вам потрібно завантажити спеціальні додатки – оффлайн програвачі. Завантажити ці програми для музики ви можете безкоштовно з магазину AppStore.

В даний час ми не можемо уявити своє життя без кишенькового плеєра або смартфона, за допомогою якого можемо слухати улюблену для нас музику.

Музика допомагає нам всюди. Допомагає розслабитися, зосередитися, піти в свій замкнутий світ від інших людей і іншого шуму. Однак, не завжди виходить послухати безкоштовно музику на iPhone. Вся справа в тому, що компанія Apple створила закриту платформу, і всіляко намагається вийняти з наших гаманців якомога більше грошей.

Але не все так погано. У AppStore існує багато додатків, за допомогою яких ви можете завантажити улюблений плейлист з інтернету, і потім слухати його в зручний час на айФоні, оффлайн, навіть не підключаючись до інтернету.

Додаток для прослуховування музики з соціальної мережі Вконтакте (ВК) і Однокласники (ОК). Слухати музику з ВК ви можете безкоштовно, але тільки з обмеженням в 30 хвилин щодня.

Завантажувати музику на свій Айфон з ВК можна після покупки платного доступу. Вартість місячної підписки на ВК Boom коштує близько 150 гривень. Чи не така вже й велика сума для любителів музики.

Яндекс.Музика

Один з найпопулярніших музичних плеєрів для iOS. Безліч альбомів: як російськомовних виконавців, так і зарубіжних. Додаток вміє зберігати і формувати плейлисти на основі ваших уподобань або плейлистів з соціальної мережі Вконтакте (ВК).

Перші три місяці використання програми безкоштовні, так що є час насолодитися безкоштовної оффлайн музикою.

Google play Music

Отже, першим в нашому списку йде всесвітньо відоме додаток Google play Music. Спочатку воно було створено як стандартний плеєр для Android. Однак, вже через деякий час воно перекочувало і на iOS.

Головним плюсом і в тій же час особливістю для користувачів «Яблука» є те, що ви можете прослухати потоковий аудіофайл, і потім зберегти його до себе в плейлист. Тепер у вас немає необхідності купувати музику з iTunes. Просто включите аудіофайл з Google play Music і збережіть його до себе в плейлист.

Також, в додатку доступна настройка вбудованого радіо, і збереження потоку аудіо в реальному часі з доступною на даний момент радіостанції.

Deezer

Додаток користується популярністю на майданчику AppStore. Додаток Deezer має одну особливість. Після завантаження та реєстрації ви вибираєте улюблені музичні напрямки. І за рахунок цього, додаток саме буде пропонувати вам найпопулярніші групи і треки тих музичних напрямків, які ви вибрали.

Ця функція у багато разів скоротить вам час скачування і пошуку, нових і цікавих для вас музичних композицій. Також існує функція завантаження сподобалася пісні в кеш, що дозволить власнику додатки слухати улюблену музику без інтернету.

Spotify music

Spotify music є далеко не найкращим додатком для прослуховування музики в оффлайн на iPhone. Розберемо його плюси і мінуси.

Головним плюсом даної програми є зручність користування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і часті оновлення. Також доступна функція завантаження музики в кеш і просушування в оффлайн режимі.

Існує і два серйозних мінуси:

  • Відсутність можливості скачування для зареєстрованих акаунтів AppStore на території РФ;
  • Платна підписка преміум. Без неї ви не зможете завантажувати музику в кеш для подальшого її прослуховування в офлайні.

Sound Cloud

Додаток є рекордсменом по сховищу музики серед всіх інших додатків на AppStore. У ньому ви зможете знайти майже всі композиції світу, які колись були доступні на цифрових носіях інформації.

Бібліотека налічує понад 10 мільйонів композицій і треків. В додаток доступна безкоштовна функція завантаження музики в кеш, що дозволить вам слухати музику завжди і скрізь навіть без підключення до інтернету.

Також, в додатку ви можете створити свою власну і індивідуальну колекцію музики. Що дасть вам синхронізувати її з іншими вашими пристроями. Тепер немає необхідності качати її годинами заново. Все можна зробити в два дотики пальцем на екрані.

Wynk Music

Є стандартним додатком для прослуховування музики в оффлайн режимі без інтернеті на вашому телефоні.

Додаток особливо не відрізняється індивідуальними особливостями, проте має досить простий і зручний інтерфейс, що в свою чергу допоможе вам скоротити час пошуку пісень, їх завантаження та подальшого прослуховування. Також програма має досить симпатичний плеєр і можливість змінювати його теми.

Pandora

Додаток користується середньої популярністю. Однак живе за рахунок того, що ви можете завантажити улюблену музику в оффлайн режим, і слухати її годинами не підключаючись до інтернету.

Однак програма має багату функціональність, наприклад:

  • Еквалайзер допоможе налаштувати коливання музики максимально прийнятно для ваших вух;
  • Наявності будильника, за допомогою якого ви можете розбудити себе коханої завантаженої піснею.

Tidal

Додаток Tidal користується великим попитом через можливість скачування потокового аудіо, але також завантаження відеокліпів, що в свою чергу заощадить ваш час на пошук додатки для скачування відеокліпів.

Також, додаток славиться вбудованою функцією щодо поліпшення якості звуку, що дозволить вам більш приємно прослуховувати аудіозаписи з низькою якістю бітрейта.

Ссылка на основную публикацию