Додаток для криптовалюта на Андройд: кращі програми

Працювати з криптовалюта можна на Андроїд з допомогою безкоштовних додатків доступних для завантаження з офіційного магазину Google Play.

Попит на цифрові валюти змінюється швидше, ніж курс біткоіни на торгових біржах. І на то безліч причин – деякі вірять в безпеку подібних методів оплати, інші ж – мріють розбагатіти, вигідно вклавшись в маловідому, але перспективну криптовалюта. Якими б не були мотиви попиту, залишатися в стороні від розгортається історії безглуздо. Настав час озброїтися спеціальними помічниками і поглянути на світ незвіданих валют з нового ракурсу:

Blockfolio Bitcoin

Інформаційно-довідкова платформа на Андроїд, зосереджена на новинах зі світу цифрових валют, прогнозах від крипто-експертів і поглядах на стан справ від тих, хто вже давно займається торгами і може розповісти багато корисного. Контенту в додатку Blockfolio Bitcoin предостатньо, але ось очікувати перекладу на російську мову в кожному пості не варто – ексклюзивні матеріали тут часто виникають англійською.

Blockchain Wallet

Мультифункціональний гаманець на Андроїд, покликаний зберігати, передавати, продавати і купувати криптовалюта.

На момент релізу додатки сервіс підтримував Bitcoin, Ethereum, Stellar і Bitcoin Cash, але після кількох нововведень список сильно розширився, а ще – змінився спосіб авторизації в мережі (двоетапна аутентифікація, підтримка сканеру відбитка пальця, використання коду-пароля, який приходить в листі на електронну пошту), додалася платформа, яка відображає реальні ціни на віртуальні валюти і відкрився доступ до ринків, де легко провести будь-яку транзакцію.

Bitcoin Checker

Невигадливий сервіс на Андроїд, здатний як відображати інформацію про валютах і ринках, так і блискавично конвертувати зазначені суми. З переваг додатки перед конкурентами – наявність розгалуженої системи push-повідомлень, які попереджають про різні події, що сталися в мережі. Змінився курс, закрилися торги, накопичилася потрібна сума – всього за секунду можна розібратися в тих речах, які раніше забирали купу часу.

Crypto App

Новинна платформа на Андроїд, оперативно попереджає про змінених курсах, нових валютах або експертній думці деяких крипто-власників. Працювати з додатком CryptoApp легко – розробники передбачають і настройку віджетів, і коротку вижимки з статей і новин, за допомогою якої можна розібратися в суті, не читаючи з десяток однотипних статей з різних джерел.

Hodler

Доведений до технічної досконалості сервіс, здатний відображати ціни на криптовалюта і стан торгів без реклами і докучливих банерів, що віднімають частину вільного простору на екрані. Окремий плюс – наявність всіляких графіків, діаграм і таблиць, за допомогою яких легко розібратися, коли почалося падіння курсу і чи можливі хоч якісь позитивні зміни в подальшому.

Coins.ph Wallet

Інформативний і симпатично оформлений гаманець, націлений на взаємодію з цифровими валютами. Серед підтримуваних крипто-рішень в додатку: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash і Ripple.

І, як і в випадку з іншими гаманцями, можна сміливо розраховувати на захист від шахраїв і стандартний функціонал, на зразок покупки, продажу і відправки. На окрему увагу заслуговує механіка оплати деяких послуг. Розробники пропонують платити за рахунками і навіть поповнювати номер мобільного телефону. Правда, комісія часом сильно шокує.

Coinbase

Ще один гаманець на Андроїд, частенько рекомендований крипто-експертами через продуманого інтерфейсу, цілодобової технічної підтримки та спеціального захищеного сховища, що виключає втрату грошових коштів.

Ссылка на основную публикацию