Додаток для колажів на Айфон: ТОП кращих

Створити колаж з фото на айФоні можна за допомогою спеціальних беслпатних додатків доступних для скачування в магазині AppStore.

Компактно скомпонувати фотографії з відпустки і перестати засмічувати новинну стрічку соціальних мереж нескінченними постами легше, ніж здається на перший погляд – потрібно всього-то озброїтися графічними редакторами, здатними схрестити доступні вихідні коди і додати кілька виразних деталей – написи, стікери або навіть рамки.

Шукати таких помічників доведеться в App Store – вбудований в iOS інструментарій на подібні шедеври не здатний, а тому не час чекати, пора шукати!

Mixgram

Мультифункціональний графічний редактор на Айфон, впевнено займає найвищі позиції в топі цифрового магазину App Store. І головна причина цього – нестандартний творчий підхід від розробників з Lyam Apps, які змогли схрестити десятки розрізнених функцій і представити у вигляді компактної студії, де легко обробити додані вихідні.

У додатку Mixgram можна працювати над колажами, вибираючи нестандартну компонування кадру (тут і формі з сердечком місце знайшлося, і якимось трафаретами, запозиченим з Ермітажу), додавати написи і стікери, змінювати баланс білого і за дві секунди переносити отримані результати в соціальні мережі .

Collageable

«Редактор колажів №1 в App Store» – так, принаймні, описують додаток Collageable розробники з Filterra. І головна причина цього – вузька специфікація. Тут не знайти десятки фільтрів, якісь дивні інструменти і невиразні сценарії дій.

Зовсім навпаки – домагатися приголомшливих результатів припаде до заздалегідь відомим алгоритмом, де спочатку вибирається варіант оформлення (в шаблон входить нестандартна рамка з текстом і редагований оформленням), а потім – додаються вихідні матеріали. Як результат – можна отримати дивовижний набір, з яким не зрівняються конкуренти.

PhotoMix

Вільно поширюване додаток на Айфон з невигадливою оформленням, але серйозним потенціалом: тут щотижня з’являються нові рамки і шаблони, виправляються технічні помилки і проблеми, пов’язані з інтерфейсом, змінюється підхід до реклами (промо-роликів стало набагато менше, та й перериватися кожні десять хвилин більше годі й говорити) і функціоналу, який хоч і зосереджений на колажі, як і раніше, але робота ведеться швидше і зручніше.

InstaSize

Графічний редактор на Айфон від студії Munkee Apps, зосереджений на підготовці ідеального контенту для додавання з соціальні мережі. Всередині – десятки функцій, фільтрів, написів, спеціальних інструментів, які виправляють неякісний фон або накладають ефект розмиття.

З додаткових плюсів програми – ніяких водяних знаків після обробки, а ще – в головному меню затесалася інструкція для новачків, за допомогою якої легше адаптуватися і розібратися в деяких діях і деталях.

Mixoo

Графічна лабораторія на Айфон, націлена і на новачків, ще не розібралися в мистецтві фотографії, і на професіоналів, які мріють про збалансоване функціонал і гнучких налаштуваннях. Додаток Mixoo дарує можливість і швидко освоїтися, і заглибитися в нетрі компонування кадру, опрацювання кольору і додаткових деталей.

Як результат – комусь вистачить колажу, парочки написів і стікерів, а хтось вибухне 3-годинний обробкою кадру, де продумана експозиція, контраст, насиченість і теплота.

Ссылка на основную публикацию