Додаток для аудіокниг Андроїд: прослуховування і скачування

Справжні цінителі художньої, наукової і розважальної літератури проводять за 90 відсотків вільного часу і насолоджуються творами і в громадському транспорті, і на обіді, і на крихітних перервах, де навіть перекусити ніколи.

З появою смартфонів і планшетів «читати» стане ще простіше – завантажені з Google Play додатка дозволять прослуховувати аудіокниги на Андроїд і відчувати ту ж гамму емоцій, що і від прочитаної книги, але вже в тих місцях, де навіть відпочивати ніколи.

Тренування, походи по магазинах, їзда на автомобілі. В таких умовах вийде зайняти 100 відсотків вільного часу і ще 25% – зайнятого. Головне – вибрати підходящий інструмент і зосередитися на книгах. Іноді можна так сильно втягнутися у власні думки, що доведеться перемотувати деякі фрагменти для додаткової точності.

Voice Audiobook Player

Винахідливий з точки зору оформлення та можливі варіанти помічник, здатний, як відтворювати аудіокниги і інший музичний контент, так і взаємодіяти з доступною електронною бібліотекою.

Розробники дозволяють додавати обкладинки, розкладати контент по каталогам і розділах, змінювати стилістику меню під стати жанру і навіть розділяти деякі книги на частини (наприклад, для зручного відтворення якихось особливо сподобалися фрагментів).

З додаткових плюсів – теми «Ніч» і «День», подстраивающиеся під поточний час або переключаються в меню; закладки, таймер сну. По частині взаємодії з інтерфейсом теж суцільні плюси – інформативно, наочно, та ще й з підтримкою жестів.

Smart AudioBook Player

Зручний і не менш оригінальний Андроїд інструмент для прослуховування книг. Вбудований функціонал зосереджений навколо правильної ієрархії (тут дозволяють розставляти теги «розпочатим», «новим» або «прочитаним» матеріалами, зберігати комбінації, прибирати зайве і приховувати ті речі, які не повинні побачити сторонні), легкого засвоювання (можна уповільнювати, прискорювати, перемотувати і повертати до певних ділянок треках).

Від стандартних переваг – до несподіваних. Розробники реалізували технологію попередження сну, яка реалізована досить несподіваним чином. Якщо додаток відчує статичне положення смартфона або планшета, яке триває більше 10-15 хвилин, то спочатку з’явиться вібрація, а після – спрацює відключення екрану і відтвореного треку.

Ще тут зберігається історія активності, визначаються інтереси і навіть виводиться список рекомендацій. Реклама, до речі, вирізана під корінь – ні повідомлень, ні роликів з картинками.

А ось чого точно бракує – бібліотеки. Контент доведеться завантажувати зі сторонніх джерел, а потім додавати на внутрішню або зовнішню пам’ять.

Storytel

Мультифункціональний сервіс на Андроїд, що дозволяє, як завантажувати власні твори, так і оплачувати щомісячну передплату заради доступу до нескінченної колекції доступних аудіокниг (за словами розробників на даний момент передбачено трохи більше 10 тисяч книг з професійної озвученням російською, і навіть англійською мовою).

З плюсів – зручна організація робочого простору. Тут відразу зрозуміло, де магазин, де статистика, а куди натиснути, щоб отримати доступ до вже наявного каталогу.

З мінусів – дивні помилки і проблеми технічного характеру, надзвичайно повільно вирішуються з боку авторів Storytel. Ті речі, які дратували ще 2-3 роки тому, з якихось причин все ще на місці.

Ссылка на основную публикацию