Додатки зі знижками на Айфон: кращі програми

Стежити за актуальними знижками різних магазинів дуже зручно за допомогою спеціальних знижкових додатків на Айфон доступних в AppStore.

Агрегатори знижок – мультифункціональні сервіси, здатні щодня і безперервно збирати інформацію про ексклюзивні пропозиції, акції та бонусних програмах, доступних в магазинах і супермаркетах. Як результат – з’являється шанс миттєво реагувати на привабливі знахідки і економити, зберігаючи частину бюджету на інші статті витрат. Єдине, з чим залишилося розібратися – вибрати відповідний агрегатор, а краще – відразу кілька:

Tiendeo

Додаток – мультифункціональний інструмент на Айфон, тематично зосереджений на продуктових магазинах (а також деяких супермаркетах, на кшталт Ікеа, Леруа Мерлен або Mediamarkt), а технічно – щодня пропонує тисячі каталогів зі знижками, купонами і бонусними балами. Шукати Tiendeo економію пропонує на карті, або ж – конкретно за назвою потрібного магазину. Незалежно від вибору результат однаковий: на екрані з’явиться докладна інформація про все важливо і корисному, а також – поради, пов’язані з тим, як економити ще серйозніше.

Якщо ж стежити за кожним магазином колись, інструмент пропонує активувати push-повідомлення, і тоді каталоги будуть приходити автоматично, та ще й зі спеціальним музичним оповіщенням.

Едаділ

Сервіс на Айфон, раніше збирав інформацію про акції в продуктових магазинах, а після переходу до Yandex додатково обріс 100% Кешбек, купонами і спеціальними пропозиціями для тих, хто робить багато покупок. Як і у випадку з Tiendeo, інформація підбирається автоматично – або через пошук, карту і окрему сортування. Після вибору підходящого магазину в додатку інформацією про знижки можна поділитися з друзями або родиною, а отримати Кешбек допоможе скан QR-коду з чека.

Акції всіх магазинів

Відомий інформаційний ресурс на Айфон, старанно підбирає тисячі акцій, купонів і знижок з усіх відомих магазинів країни. Розробники з сервісу ZIGZAG MOBILE пропонують забути про шопінг без потенційної економії. Одяг, взуття, косметика, продукти – відтепер кожен товар можна забрати зі знижкою, ну або хоча б з Кешбек.

Крім пошуку і моніторингу, додаток пропонує організовувати списки покупок, а після – по найменуванню товару, шукати найкращі пропозиції за заздалегідь підготовленим каталогу. Підбирати інгредієнти відтепер зможе кожен, та ще й за лічені секунди!

знижки Краси

Додаток – цікавий і швидко розвивається сервіс на Айфон, тематично зосереджений на магазинах і брендах, присвячених красі – косметиці, брендовому одягу, аксесуарів і засобами по догляду за волоссям, обличчям чи всім тілом. Знижки підбираються порційно – в залежності від цінового сегмента і регіону.

КупіКупон

Класичний інструмент на Айфон, що пропонує купувати «купони» на знижку. Ідея не нова, але, як не дивно, чудово функціонує і допомагає в два рахунки досягати потрібних результатів. Наприклад, можна придбати техніку в три рази дешевше, або ж – викупити квитки на літак практично задарма.

Як і у випадку з іншими агрегатами, розробники програми пропонують підписатися на інформаційну розсилку і отримувати важливу інформацію набагато швидше, ніж зазвичай. Ну, а перед покупкою купонів варто обов’язково уважно читати корисну інформацію, інакше можуть трапитися непередбачені ситуації.

Biglion

Відомий джерело корисної інформації, що працює за тією ж схемою, що і «КупіКупон». Купувати нові знижки можна хоч цілодобово, і головне – з абсолютно різних сфер: краса, подорожі, ресторани і кафе. Нехай розваги приносять радість і більше не «б’ють» по гаманцю настільки сильно!

Ссылка на основную публикацию