Додатки ставки на спорт на Андроїд: ТОП кращих

Ставити гроші на спортивні матчі можна за допомогою спеціальних додатки на Андроїд доступних для безкоштовного скачування в Google Play.

Конвертувати знання про спортивні дисципліни в грошові винагороди цифровий магазин Google Play пропонує за допомогою офіційних букмекерських контор, що пропонують інформативний дизайн, систему push-повідомлень і колекцію додаткових інструментів, що спрощують роботу зі ставками в компактному форматі.

На жаль, азартна ніша в Андроїд Google Play заповнена лише на 15 відсотків, і головна причина цього – серйозно налаштована адміністрація, які безперестанку очищає вітрину магазину від тих пропозицій, які порушують правила цифрових магазинів. Як підсумок – відшукати навіть 5-7 офіційних додатків букмекерів на Андроїд – та ще задачка, а, значить, доведеться вибирати з тих речей, які опинилися під рукою і завжди доступні:

Liga 2k19 v2

Спочатку сервіс поширювався у вигляді спортивного журналу, де незалежні автори безперервно викладали цікаві матеріали про головні події, що відбулися в футболі, UFC, боротьбі або баскетболі.

Згодом до результатів додалися і ставки – причому, з високими коефіцієнтами, додатковими нагородами для активних учасників і заохоченнями для новачків. Додаток Liga 2k19 v2 тримається на вершині нестандартних рейтингів і агітує тих, хто обожнює спорт, приступити до безперервного заробітку.

З недоліків Андроїд додатки – довгий оновлення інформації. Через колосальної кількості нових учасників, відгук нагадує справжню катастрофу. Укласти парі без затримок не вийде навіть при сильному бажанні.

Betting Insider

Соціальна мережа на Андроїд, зосереджена навколо прогнозів і ставок. Розробники програми з Tribuna Entertainment Limited пропонують спільними зусиллями знаходити цікаві спортивні протистояння, відразу ж вгадувати переможця, а після – здійснювати вдалі угоди і збільшувати баланс.

З плюсів Betting Insider – лаконічний інтерфейс, в якому неможливо заплутатися: кожна кнопка – на увазі, важливі розділи викликаються свайпамі і жестами, а push-повідомлення працюють безперервно – пропустити і парочки важливих оновлень можна!

MyScore

Мультифункціональна платформа для ставок на спорт, офіційно присвячена результатам, які відбулися в спорті: інформація оновлюється в режимі реального часу, на екрані безперервно з’являються важливі нюанси і тонкощі і нариси професійних аналітиків, які намагаються пояснити перемоги або поразки команд і окремих спортсменів.

Ставками в Андроїд додатку MyScore відведено крихітне і практично непомітне місце, але для тих, хто не звик грати по-крупному масштабів все одно вистачить.

ВПРОГНОЗЕ

Стрімко розвивається букмекерська контора, яка пропонує здійснювати ставки, стежити за результатами спортивних подій і навіть дізнаватися, як діють початківці і професійні учасники спільноти.

Окреме місце в додатку ВПРОГНОЗЕ займає вкладка з аналітикою ігр та кілька рейтингів, де легко дізнатися про топових ставках, ризикованих, але прибуткових заходах, і невдалих рішеннях, прийнятих по ходу азартних парі.

BETUP

Букмекерська контора на Андроїд, стала нестандартним відгалуженням 1xBet. Розробники програми з UPAPP пропонують укладати парі з високими коефіцієнтами, заробляти і насолоджуватися духом спортивних дисциплін. З плюсів сервісу – блискавична робота: тут не знайти довгих завантажень меню і додаткових вкладок, технічних помилок і вильотів, складнощів з доступом або авторизацією.

Єдине, до чого легко причепитися – реклама. Промо-ролики і банери, що займають частину азартного простору, сильно відволікають від справ!

Ссылка на основную публикацию