Додатки на Андроїд для написів на фото: ТОП кращих

Напис на фото на Андроїд можна зробити за допомогою спеціальних додатків доступних для безкоштовного скачування в магазині Google Play.

Допрацьовувати фотографії за допомогою фільтрів,, рамок і смайликів – минуле століття. У Google Play давно з’явилися інструменти, здатні наносити на знімки нестандартні написи, здатні за дві секунди додати атмосфери.

Нестандартні шрифти, заздалегідь підготовлені фрази і слова, що змінюють суть. І, хоча схожих редакторів в мережі зараз більше, ніж потрібно, відшукати незамінних помічників не так вже й легко, а тому ТОП 5 додатків на Андроїд для накладення написів на фото:

Phonto

Класика жанру для накладення фото в оновленому форматі. Розробники з Youthhr переробили інтерфейс, змінили спосіб взаємодії з фотографіями, під корінь вирізали рекламу, а заодно – написали інструкцію спеціально для новачків, ще жодного разу не стикалися з подібними функціями.

По частині функціоналу набір колишній – 200 шрифтів, які підходять і для кирилиці, і для латиниці, спеціальна панель, що дозволяє коригувати розмір написів і повертати зображення, а ще – палітра, точково змінює кольору букв. Як результат – вихідне фото змінилося до невпізнання.

З проблем Phonto – обмежена бібліотека з пропозиціями. Тут не вийде за дві секунди знайти заздалегідь заготовлений шаблон, який тут же підійде для знімка. Основну роботу доведеться виконувати власноруч.

PixelLab

Графічна лабораторія на Андроїд, зосереджена на повноцінному зміні додаються фотографій за допомогою написів, смайликів, стікерів і масок. З плюсів – наявність тривимірних шрифтів, які можна повертати і зберігати написане, вільне поширення з повним доступом до контенту, інтуїтивну взаємодію.

А ще розробники пропонують заготовлювати нестандартні шаблони, а потім – викладати в мережу на загальний огляд. Хоч хто-небудь, але таким подарунком точно скористається.

Text on pictures – Write words text art on photo

Платформа для тексту на фото, наполовину зосереджена на додаванні вже готових написів з нестандартними шрифтами (замість завитків на буквах – сердечка, замість знаків оклику – мордочки усміхнених звірів), а наполовину присвячена роботі з графічними інструментами в ручному режимі.

При бажанні розробники пропонують навіть малювати написи вручну, головне – в потрібному форматі. З недоліків – технічна реалізація. Помилки, що зустрічаються на шляху до результату, часом зводять з розуму, а вильоти, що закінчуються скиданням прогресу, здатні призвести до серцевого нападу.

Fontmania

Графічний інструмент на Андроїд, зосереджений на комплексному зміні початкових кодів. І написи – далеко не єдиний інструмент з мультифункціонального набору. Нові рамки, тематичні предмети, прикладаються до людей в кадрі, від руки намальовані пейзажі, а ще – нестандартні арти від професіоналів образотворчого мистецтва.

При першому знайомстві з пропонованим інструментарієм очі тут же розбігаються. Але, благо, тут легко повернутися до справи – аж надто привабливі кнопки і красивий результат виконаної роботи.

Geulgram

Оптимізований, вільно розповсюджуваний графічний редактор, що допомагає як обробляти фотографії, так і займатися простим просуванням в соціальних мережах, використовуючи нестандартну допомогу в підборі тегів і виборі рекламних проектів.

З точки зору доступного контенту – повний порядок. І справа навіть не в кількості, а в якості і постійних оновленнях. Не минає і без місяці без апетитних новинок і шрифтів, миттєво кидаються в очі.

Працювати з редактором легко – кнопки тут завжди під рукою. А вже про переведення одержані результатів в соціальні мережі і говорити зайвий раз не доводиться – такі дії пропонуються кожні дві хвилини.

Ссылка на основную публикацию