Додатки на Андроїд для дівчат: ТОП корисних додатків

Характерного поділу контента за статевою ознакою в Google Play не передбачено -, програми, – кожен перерахований вид розваг потенційно підійде і юнакам, і дівчатам.

Але, як підказує практика, світ вже давно звик до тематичного розподілу. Мовляв, чоловічої статі не обійтися без автомобілів, техніки та футболу з риболовлею, а жіночому – обов’язково важливі дієти, так поради молодості і краси.

І, якщо вже суспільство звикло до подібної поведінки і розподілу, навіщо відмовлятися від стандартів? Пора назвати ТОП 5 додатків на андроїд, імовірно розрахованих для дівчат:

Instagram

Обійти стороною легендарну соціальну мережу неможливо. Тут справжнє життя – фотографії друзів і близьких, розважальний контент, викладаємо зірками шоу-бізнесу та відомими діячами культури і суспільства.

А ще – Instagram допомагає обрости передплатниками (ну, яка дівчина пройде повз такого шансу?), І різко змінити дозвілля – чому б не продемонструвати світу куплені чобітки, відвіданий ресторан або подарований букет? Нехай обов’язково оцінять, а заодно допоможуть в подальшій монетизації популярності. А як ще? За красу потрібно платити!

Афіша-Їжа

Додаток на Андроїд – електронна книга з рецептами, що змінили світ або ж побували в великих журналах, газетах або на телевізійних шоу. З переваг – гнучкий пошук за доступними страв: причому, зовсім необов’язково вводити ім’я, на кшталт «індички з грибами», можна скористатися пошуком за інгредієнтами – результат точно не розчарує.

А ще розробники з Rambler Co не забули про інструкції, доступних у вигляді відеороликів. Такі підказки допоможуть початківцям дівчатам – господаркам не розчарувати другу половинку або ж догодити свекрусі (а такий тест пройти ще нікому не вдавалося з першого разу!).

Evernote

Додаток – записна книжка на Андроїд, за дві секунди перетворюється в щоденник або органайзер. В доступні текстові поля розробники пропонують вносити інформацію про що з’явилися ідеях і фантазіях, зберігати фотографії друзів і вирізки з віртуальних журналів, експериментувати з літературними талантами і писати вірші.

І ніхто ніколи не розкриє написаних секретів – встановлюються паролі і зручна синхронізація зі сторонніми сервісами допоможе записувати інформацію так, немов в руках справжніх паперовий щоденник!

З плюсів – вільно поширення, зручну взаємодію з Microsoft Office і PDF, підтримка зображень різних форматів, доведене до досконалості сенсорне управління, що виключають хоч якісь проблеми з пошуком потрібних кнопок і дій.

жіночий Календар

Вершина рейтингу додатків для дівчат. Інструмент, цілком присвячений жіночому здоров’ю. Розробники з Simple Design пропонують дізнаватися про сприятливі для вагітності днями, менструальні цикли і ті речі, якими важко поділитися навіть з подружками.

Саме тут легко відшукати відповіді на кожен питання, що цікавить і пізнати істину. Головне – докладно поділитися інформацією про організм (зріст, вага, вік), і вказати дату недавнього циклу. Далі «Жіночий Календар» візьме контроль над ситуацією і призведе до потрібного результату.

Худнемо за 30 днів

Мультифункціональний фітнес-інструктор на Андроїд, тематично присвячений, як видно з назви, різких змін у зовнішності. З пропонованих функцій – детальна програма тренувань, розрахована на місяць і зосереджена навколо підтягнутих сідниць, преса, покритого кубиками, і фігури, придатної для потрапляння в журнал краси.

І, хоча тренування займають 90% простору інтерфейсу, місце тут ще знайшлося і дієтами і навіть порад від професіоналів. Бувалі спортсменки обов’язково розкажуть, як не втратити мотивацію, і де взяти сили на чергові зміни.

Ссылка на основную публикацию