Додатки на Андроїд для бюджету: планування та облік фінансів

Якщо в кінці робочого місяця від зарплати залишаються лічені гривні, яких ледь дістає на оплату громадського транспорту, значить, настав час змінити розпорядок життя. І мова не про пошук другої роботи, після якої не залишиться часу ні на здоровий сон, ні на спілкування з рідними і близькими.

Мова в першу чергу про збалансовану економії і докладному веденні обліку і плануванні бюджету.

І, якщо ще недавно вираховувати витрати і доходи доводилося в блокноті або на листку паперу, який легко втратити, то вже зараз з’явилася можливість довіритися спеціальним фінансовим додаткам на Андроїд, здатним простежити про кожен рух грошей і підказати – як і де можна заощадити і чому.

Mobills

Наочний і інформативний консультант на Андроїд з надзвичайно інтуїтивним інтерфейсом, цікавим оформленням, зосередженим навколо графіків, діаграм і списків, і приголомшливою платформою для введення даних, яка допомагає за якихось п’ять десять хвилин внести інформацію з чеків і платежів за цілий місяць.

З переваг перед конкурентами – взаємодія з кредитними картами, причому всієї родини відразу (користь від подібної функції сильно відчувається в молодих сім’ях, де контроль за фінансами ще не на належному рівні).

Будь-які списання та поповнення, заборгованості та покупки на розпродажах, квитанції і послуги мобільного зв’язку – будь-яка інформація, що стосується справи, тут же з’явиться на головному екрані.

А ось до мінусів додатки Mobills варто віднести спосіб поширення. Безкоштовна версія сильно урізана в функціональному плані, а платна – страждає від перепадів ціни на підписку.

Monefy

Класичний інструмент для бюджету і підрахунку витрат і грошових надходжень з синхронізацією з хмарними сховищами і платформами, де можна проводити електронні розрахунки (наприклад, Google Documents), інтуїтивним інтерфейсом і вбудованим калькулятором.

І, хоча Monefy практично не відрізняється від конкурентів по жанру, деякі плюси все ж знайшлися. В першу чергу радує можливість блокування інформації від сторонніх очей за допомогою 8-значних паролів або графічних ключів. Ще тут не буває реклами, а платити за підписку можна заради підтримки розробників. В інших випадках витрачати зайві гроші з бюджету не доведеться.

AndroMoney

Додаток на Андроїд, ефективно відстежує витрати і працює, немов бухгалтер, що завис над паперами і щодня готує відлік. Тут повно графіків і подробиць, всюди підказки, пов’язані зі збільшенням продуктивності та гнучкому вибором «ідеальних принципів економії», а тут можна вибирати валюту, працювати з Excel і заздалегідь заводити інформацію про зарплату і обов’язкових платежах, і дивитися підсумковий прогноз.

Відшукати помічника вище рівнем, мабуть, неможливо!

Money Lover

Новачок жанру, вже встиг завоювати приз глядацьких симпатій і нагороду «Вибір редакції» від Google Play. В черговий раз розповідати про інтуїтивному інтерфейсі, зручному контролі витрат і доступних графіках безглуздо – в Money Lover знайдеться кожен з перерахованих елементів, а ще – додаткові колонки про борги і позики, красиві іконки, що підкреслюють тематику витрат (спорт, кава, ресторани), і наявність сімейного доступу.

Money Manager Expense Budget

Фінансовий консультант нового покоління. Контроль витрат, планування бюджету, вивчення грошового потоку, щоденна статистика і подробиці про бюджет – вбудований функціонал забезпечує інформацію про кожного витрачений карбованець, долар або євро і допомагає, нарешті, перестати робити необдумані покупки і зосередитися на найважливішому – правильному розподілі наявних ресурсів.

Ссылка на основную публикацию