Додатки на Айфон для знайомств: ТОП кращих

Знайти другу половинку або познайомитися з цікавою людиною можна прямо через Айфон, за допомогою безкоштовних додатків для знайомств.

Спілкуватися та обмінюватися інформацією в мережі легко за допомогою соціальних мереж, месенджерів або тематичних форумів, де кожному знайдеться місце. А ось знайомитися в Вконтакте, Facebook або Telegram практично неможливо – навіть вкрай комунікабельні співрозмовники насилу отримають бажаний відгук і зможуть відшукати віртуального друга, партнера в онлайн-розвагах або навіть другу половинку.

А тому і з’явилися спеціальні сервіси для знайомств, зосереджені на емоційному «схрещуванні» двох, трьох і цілої компанії учасників. Головне – грамотно оформити індивідуальне профіль (фотографія і короткий опис хобі – точно не завадять), правильно скласти пошуковий запит і пройти етап сортування. А далі ще невідомо, як повернеться доля! Залишилося вирішити останнє питання – вибрати ідеальне місце для знайомств. І тут вже починається роздолля:

Tinder

Одне з найпопулярніших додатків для знайомств. Додатку має велику базу профілів, мільйони людей з України, Європи і країн СНД. Знайти пару не складе великих труднощів, ставте більше лайків, відправляйте повідомлення.

Passion

Соціальна платформа на Айфон, за дві секунди підбирати пару в залежності від поточного місця розташування, інтересів і статусу зустрічей (побачення, дружнє спілкування, спільний похід в клуб). Підбираються учасники практично миттєве, і головне – в додатку Passion не знайти ботів, шахраїв або хитрунів, які вирішили зайнятися обманом і нечесним отриманням грошових коштів від інших користувачів.

І на то відразу дві причини – сувора модерація (профілі перевіряються в кілька етапів, порівнюються з пошуковою видачею в Google) і обов’язкова підписка вартістю в 1650 гривень на місяць. І, хоча на перший погляд ціна виглядає серйозною, як підказують розробники, за вказаний термін легко відшукати і друзів, і другу половинку!

Теамо.ру

Платний сервіс для знайомств, в напівавтоматичному режимі підбирає цікавих співрозмовників, товаришів по інтересам і хлопців або дівчат для близького спілкування в невимушеній обстановці. Незалежно від вибору кожен учасник Теамо зобов’язаний заповнити профіль, вказати деталі бажаної пари, а потім залишиться запустити пошук і чекати результатів.

Сортування в сервісі відбувається за канонами жанру, який придумали ще в додатку Tinder – доведеться свайпать вправо або вліво, подаючи цим або симпатію, або відмова. Якщо ж співрозмовник знаходиться десь між, ніхто не заважає натиснути «Можливо».

Мамба

Найбільша і безперервно розвивається майданчик на Айфон для пошуку пар. Як підказують розробники в мережі щодня понад 3 мільйони учасників, а пари тут складаються кожні десять хвилин. Реєстрація рахунку в Мамба може кожен, а ось спілкуватися, коментувати записи і шукати співрозмовників доведеться за гроші – за допомогою підписки.

З плюсів програми – передбачуваний інтерфейс, невимушене спілкування та можливість завершити реєстрацію, використовуючи сторонні соціальні мережі, на зразок ВК, Facebook або Однокласники. Причому схрестивши акаунти можна випадково виявити цікавих людей і в своєму оточенні.

Loveplanet

Додаток для знайомств, підбирати пару, співрозмовників і можливих друзів в залежності від того, як заповнена особиста сторінка і які цілі ставляться перед пошуком.

Взаємодіяти з Loveplanet можна тільки після оплати підписки (на місяць – від 1490 гривень), але, при бажанні, зовсім необов’язково афішувати особистість – можна перетворитися в аноніма, який переховується під ніком, але вже мріє розповісти про себе, тому, хто дійсно вартий уваги.

Експериментальний сервіс, призначений для пошуку пари протилежної статі і миттєвої організації реальної зустрічі. Реєстрація можлива строго для тих, кому вже здійснилася 18 років. Платити доведеться – від 1590 гривень в місяць. А далі все залежить від бажань. Якщо вже захотілося перевірити бажання і фантазія, то ніхто не завадить, головне – вибрати підходящого співрозмовника або співрозмовницю, які забажають продовжити банкет в реальному житті.

Badoo

Одне з найпопулярніших додатків для знайомств через інтернет. Технологія проста – ви оцінюєте анкети інших учасників, якщо вашу анкету оцінили ті до кого ви проявили симпатію, то відкривається вікно діалогу, в якому ви можете листуватися з потенційним партнером.

Ссылка на основную публикацию