Додатки на Айфон для Інстаграмма: ТОП програм

За допомогою додатків для Інстаграма ви зможете розширити можливості соціальної мережі на Айфон. Всі програми безкоштовні і доступні в AppStore.

Соціальна мережа Instagram давно змінила способи спілкування в мережі і до сих пір не припиняє диктувати нові правила – то пропонує ділитися фотографіями і відеороликами, зникаючими через 24 години, то дозволяє вести відразу кілька акаунтів і розвивати бізнес в мережі, а ще – пропонує обростати новими передплатниками за допомогою в два рахунки настроюється реклами.

Встежити за всіма перипетіями Інстаграме складніше, ніж здається на перший погляд, але, як підказує практика, заглиблюватися в нетрі зовсім необов’язково – принципи соціальної активності до сих пір не змінилися, як і помічники, що сприяють популярності:

Repost Plus

Додаток – мультифункціональний інструмент на Айфон, націлений на спрощення роботи з репоста чужого авторського контенту і на збільшення потенційної аудиторії в Інстаграме за допомогою грамотного і заздалегідь описаного просування. Розробники підказують, який контент репоста на сторінку, які теги проставляти і як швидше шукати нових передплатників, не втрачаючи багато сил і часу.

InstaSize

Незамінний графічний редактор на Айфон, за дві секунди редагує додаються знімки, та ще й відкриває доступ до колажу, фільтрів та розмиття фону.

З плюсів програми – безкоштовне розповсюдження, свобода від водяних знаків, інтуїтивний інтерфейс, в якому неможливо заплутатися і легко відшукати підказки на будь-який випадок життя.

Додаткової уваги заслуговують і розробники програми, які безперервно оновлюють доступний контент і старанно виправляють технічні недоліки, що з’являються в процесі експлуатації редактора.

Reports

Інструмент моніторингу та аналізу з промовистою назвою, який допомагає відстежити статистику власного облікового запису в соціальній мережі Інстаграм. На екрані відобразиться і кількість передплатників, і список тих, хто недавно відписався, і загальний рівень соціальної активності, і потенційний охоплення аудиторії.

Hashtags

Платне просування в Instagram не всім по кишені, а тому – розробники програми Hashtags пропонують збільшити кількість передплатників і гостей соціальної сторінки за допомогою грамотно підібраних хештегів в Інстаграме, які займають найвищі позиції в рейтингу і користуються попитом.

Теги заточені під певну тематику і міняються 2-3 рази на тиждень. Як результат – вже через тиждень кількість передплатників подвоїться! Так, принаймні, повідомляють в нестандартному інструменті просування.

MSQRD

Розважальна платформа, що дозволяє за допомогою доповненої реальності змінювати обличчя за допомогою масок, аксесуарів і нестандартних предметів. У MSQRD можна блискавично перетворитися в астронавта, лева або танкіста, який сховався від ворожих снарядів. Словом, нудьгувати не доведеться, та й передплатники обов’язково оцінять.

Subscribers

Платформа на Айфон, здатна за дві секунди накрутити лайки і коментарі під доданими в профілі фотографіями в Інстаграм. Працювати з додатком Subscribers можна безкоштовно – розробники натомість пропонують переглядати рекламу і оперувати меншими потоками соціальної активності.

А ще в додатку Subscribers легко розібратися – ніякі інструкції та підказки не знадобляться. Аж надто інтерфейс інтуїтивний і передбачуваний.

Visage Lab

Програма – графічна лабораторія на Айфон, придумана студією VicMan з єдиною метою – приховати недоліки зовнішності і постати в віртуальному просторі з ідеальною шкірою обличчя, продуманим макіяжем і якісно підібраним фоном.

Для отримання потрібного результату можна не витрачати багато часу, головне – вибрати відповідний режим роботи: ретуш шкіри, видалення відблисків, боротьба зі зморшками, відбілювання зубів.

Ссылка на основную публикацию