Додатки для здоров’я на Андроїд: кращі програми

Додатки для здоров’я на Андроїд дозволять вам стежити за стан свого здоров’я, відстежувати важливі процеси, а також займатися спортом.

Розробники програмного забезпечення і гаджетів вже давно пропонують спільноті безперервно стежити за здоров’ям – підраховувати калорії, частіше вибиратися на вулицю, складати збалансований раціон. На жаль, навіть до зовсім вже примітивним рекомендаціям ніхто не поспішає дослухатися.

А тому – настав час виправити цю ситуацію, завантаживши кілька додатків для здоров’я на Андроїд. Відразу після завантаження залишиться активувати push-повідомлення, а після – залишиться рухатися до досконалості за покликом комп’ютерного інтелекту.

Яндекс.Здоровье

Соціальний сервіс на Андроїд, призначений для проведення онлайн-консультацій з професійними лікарями і ветеринарами. Розробники програми з Яндекс пропонують не соромитися і задавати будь-які питання, пов’язані зі здоров’ям.

А ще – передавати важливі документи – аналізи крові та інших досліджень – на розшифровку. Консультації не безкоштовні, але, якщо ж виходити з дому і відвідувати медичний заклад страшно, то вже краще хоча б в мережі, але обговорити проблему і отримати кілька порад.

Час пити воду

Додаток – невигадливий помічник на Андроїд від студії Mobile Creatures, який безперервно і щодня підказує, коли настає час пити воду.

У залік кожного дня йде не тільки стандартна питна вода, а й чай, молоко і навіть кави, правда, коефіцієнти у таких напоїв інші. Норма вживання води тут, до речі, 2000. мілілітрів, а тому доведеться дійсно постаратися все розпланувати і встигнути!

Health Fitness Tracker with Calorie Counter

Мультифункціональний фітнес-компаньйон для здоров’я на Андроїд, який підраховує пройдені кроки, розповідає про режим сну, встановлює цілі і пропонує піклуватися ще й про харчування.

З плюсів додатки перед конкурентами – максимально повна оцифровка життя. Статистика тут коротко проходить по всьому організму і пропонує не забувати про дрібних деталях і іншої інформації.

Крокомір для зниження ваги

Крокомір від студії Pacer на Андроїд, який покликаний виховати в тих, хто проявляє мало активності, звичку пересуватися по місту пішки.

Через постійні рекомендацій, спливаючих на екрані, рухатися буде не нудно – розробники видають статистику вже скоєних подвигів, нагадують, коли пора вибиратися на прогулянку і чому не варто зупинятися. Справжня мотивація, від якої не сховатися!

Моє здоров’я

Додаток – спеціальний календар на Андроїд, який допомагає послідовно стежити за станом життєвих сил. Розробники пропонують 3-4 рази в тиждень вносити інформацію про пульсі і вагу, зріст, прийомі ліків або ж поточні проблеми в організмі. Надалі з’явиться можливість відстежити важливі тенденції або на ранньому терміні помітити складні захворювання.

Google Fit

Інструмент на Андроїд, цілком і повністю присвячений здоров’ю, активності і спортивного способу життя. Як і решта учасників топа, Google Fit підказує, коли виходити на прогулянку, допомагає складати розклад активності, змагатися з друзями і досягати поставлених цілей.

З плюсів програми – інтуїтивність і вільне поширення. А ось до мінусів варто віднести занадто серйозний підхід до справи. Іноді навіть перепочити на 5 хвилин не виходить!

Домашній Доктор

Експериментальна бібліотека, що складається з книг про народну медицину. Довіряти подібним текстовим посібниками на 100% не варто. Аж надто тут багато надуманого і безглуздого. Але в справах, не пов’язаних зі здоров’ям, а присвячених суміжних тем (безсоння, млявість, поганий настрій), тут розібратися точно варто. Частенько поради б’ють прямо в ціль!

Ссылка на основную публикацию