Додатки для заміток на Андроїд: добірка кращих

Додатки для заміток дозволять вам вести записи прямо на своєму Андроїд пристрої, не вдаючись до допомоги паперових нотаток. Всі додатки на Андроїд безкоштовні і доступні для скачування в Google Play.

Записувати з’явилися ідеї, вести розрахунки і заздалегідь продумувати розпорядок дня в паперовому щоденнику зі шкіряною обкладинкою і раніше популярно, але вже не так зручно – таку «книжку» доводиться вічно тягати в сумці, інформацію – переписувати і коректувати, а знахідки з додаткових джерел проставляти у вигляді позначок, а не прямих посилань або навіть цілих відеороликів, які, наприклад, з легкістю поміщаються на електронних сторінках, а ті – в нотатках на Андроїд.

Працювати зі смартфонами і планшетами дійсно набагато приємніше і інформативніше. Вподобану частину тексту з браузера можна перенести в один клік, посилання – проставити, а зайві частини ідей відредагувати за дві секунди. І головне – ніхто не забороняє вести замітки текстом, можна і за допомогою голосу!

ColorNote

Різнобарвні липучки для тексту, класична сортування за датою, важливості і статусам, повна інтеграція в операційну систему Android, можливість перенесення інформації на робочий стіл у вигляді віджета, а ще – push-повідомлення, пошук і прив’язка до сторонніх джерел, на кшталт Wikipedia або Google Translate – інструмент ColorNote представляє сегмент класичних заміток, де основний упор на тексті і способах збереження інформації.

З переваг – вільне поширення, мінімум реклами, а ще кожну замітку легко заховати за паролем від сторонніх очей.

Evernote

Мультифункціональний щоденник, розроблений з єдиною метою – впорядкувати життя власника. Розробники пропонують переносити на віртуальні сторінки будь-яку інформацію, яка потрапляє під руку – музику в форматі MP3, цілі веб-сторінки, окремі зображення, а ще графіки, діаграми і таблиці з розрахунками.

Працювати з Evernote можна в зв’язці з додатковими офісними додатками, на зразок Microsoft Office – тут ніколи не виникне проблем ні з Word, ні з Excel.

А ще щоденник зберігає інформацію на хмарні сховище, проводить тотальну синхронізацію між одним обліковим записом, використовуваної, наприклад, в браузері або в вигляді окремого клієнта на комп’ютері. До речі, кожному учаснику тут дається вільний сховище на 10 гігабайт.

Google Keep

Нотатки від Google відрізняються інформативністю, наочністю і вседозволеністю. Розробники дозволяють малювати, встановлювати нагадування на окремі записи, проводити пошук, генерувати тести і опитування, а потім видавати посилання прямо на окрему частину документа для залучення друзів або передплатників.

Потрібно відсканувати документ? Не проблема – Google Keep впорається. З’явилося бажання встановити віджет? І тут ніяких проблем. І взагалі – чи варто відразу заглянути в вбудований магазин інструменту і встановити ті розширення, які потрібні в поточний момент.

Microsoft OneNote

Цифрова записна книжка від Microsoft допомагає упорядкувати інформацію і дозволяє вести список справ, зберігати конспекти, плани на відпустку, і додавати колосальну кількість сторонньої інформації, починаючи від графіків, тестів і зображень, і закінчуючи відеороликами і цілими вирізками з веб-сайтів. З додаткових плюсів – можливість перевести інформацію в «офлайн» для вивчення без доступу до мережі.

Trello

Щоденник, розрахований і на одиночне взаємодія із записами, і на корпоративне (доступ видається за дві секунди!). Як і у конкурентів з інформацією тут не виникає жодних проблем – сторінки, графіки, зображення і відеоролики. При бажанні можна навіть прикріплювати інформацію з хмарних сховищ або FTP.

Ссылка на основную публикацию