Додатки для заміток на Айфон: безкоштовні програми

За допомогою програми для заміток на Айфон ви можете створювати документи містять в собі різні мультимедійні файли і текст.

Планувати справи, записувати ідеї та складати списки покупок на iPhone, iPad або iPod Touch вже давно допомагають і «Нотатки», здатні сканувати документи і працювати з мультимедіа, і «Нагадування», що зберігають важливі дані, а ще розставляють «ярлики» з push- повідомленнями.

Програмне забезпечення, розроблене Apple, з завданнями справляється на «відмінно», але чому б не глянути на ті речі, які ще доступні в App Store?

Bear Writer

Доведений до технічної досконалості щоденник на Айфон з витонченою стилістикою і продуманим алгоритмом організації заміток по тегами і матюками. Інформація в Bear Writer додається в два натискання, і настільки ж швидко синхронізується і передається друзям через соціальні мережі або месенджери. Важлива інформація більше не загубиться, а назавжди залишиться в оцифрованному сховище.

Simplenote

Архаїчно оформлений додаток, зосереджене нема на дизайні, а на логічності інтерфейсів і швидкості. У додатку Simplenote документи нагадують стандартний не відформатовано документ з Microsoft Word, але зате інформація обробляється миттєво, розбавляється картинками і голосовими замітками, і поліпшується за допомогою міток і папок. Нічого не втратити і все зберегти – ось, як позиціонується Simplenote.

Microsoft OneNote

Класика жанру на Айфон, що перекочувала з комп’ютерної операційної системи Windows на iOS і WatchOS. З переваг додатки перед конкурентами – наявність хмари, де зберігається записується інформація, продуманий алгоритм синхронізації між різною технікою, підтримка таблиць, заміток, мультимедіа, повна оцифровка веб-сторінок для прочитання офлайн, а ще – можливість малювати прямо на документах, доповнюючи зібрані ідеї.

Як результат – пропускати Microsoft OneNote заборонено за законами тайм-менеджменту. Такий інструмент однозначно стане в нагоді в господарстві!

Google Keep

Щоденник на Айфон від Google до сих пір страждає від технічних неполадок на iOS. Але, незважаючи на важке становище речей, навіть в «недопрацьованому вигляді» платформа для ведення записів обганяє конкурентів. Тут легко малювати і складати замітки на кожен день, які після виконання можна спритно викидати в корзину. Тут нальоту прикріплюються фото і записи з диктофона і навіть – прикріплюються документи з Google Docs.

Додаток потужна платформа для організації записів і заміток на Айфон. З переваг – наочна стилістика, продумана оптимізація, наявність «корпоративного розділу», через який легко взаємодіяти з колегами, вирішуючи повсякденні завдання разом. Втім, і в гордій самоті вести справи тут легко.

Awesome Note

Додаток – інструмент з розряду «Швейцарський ніж». Тут передбачено і календар, і новинна стрічка зі справами і розділ, куди прикріплюються стікери із записами і справами, які ні в якому разі не можна пропустити. Ідея, начебто, і не нова, але розробники з BRID змогли домогтися практичності в кожній дрібниці і передбачили ті речі, які й не снилися конкурентам. А вже вбудована клавіатура тут і зовсім шедевр.

Evernote

Легендарний органайзер на Айфон із зовнішністю цифрового журналу або продуманої веб-сторінки. Нотатки тут розділяються по днях і тижнях, скидаються в загальну купу і демонстративно закреслюються, перетворюючись в постамент, що нагадує про щоденні подвиги. Використовувати Evernote легко з усіх боків – тут не потрібні інструкції, інтерфейс наочний, а за допомогою спеціальних соціальних концепцій і можливостей легко взаємодіяти з колегами прямо з головного меню, в обхід обмежень або ж забувши про передачу інформації через соціальні мережі.

Ссылка на основную публикацию