Додатки для зачісок на Айфон: підбір зачісок

Підібрати і приміряти на себе будь-яку зачіску можна за допомогою спеціального додатку на Андроїд, доступного в магазині додатків AppStore.

Зважитися на різку зміну зачіски без належної підготовки готові, мабуть, лише безстрашні експериментатори, здатні з легкістю перенести навіть результати, які суперечать з бажаннями і звичними поглядами на життя. Ну, а тим, хто не звик до блискавичних змін доведеться шукати допомоги у спеціального програмного забезпечення, яке допомагають «приміряти» новий образ ще до старту перукарень процедур, а вже після вирішувати – чи варто починати рухатися в обраному напрямку.

Teleport

Взаємодіяти з Teleport легко – через інтуїтивного інтерфейсу замість ручного підходу до редагування автори використовують напівавтоматичну модель впливу на вихідні матеріали. Потрібно всього-то переміщатися по меню і застосовувати ті ефекти, без яких точно не обійтися.

YouCam Makeup

«Чарівна селф-камера» на Айфон, покликана навести красу ще до того, як починалася фотосесія. Розробники програми зі студії Perfect Corp пропонують в режимі реального часу наносити віртуальний макіяж і комплексно змінювати кожен дюйм особи. Нові тіні і помада, зачіски і навіть зуби – якщо хоч якісь недоліки раніше кидалися в очі, то після використання YouCam Makeup проблемні місця зникнуть, а отриманий знімок тут же завоює сотню лайків в соціальних мережах.

Facetune2

Графічний редактор на Айфон, в напівавтоматичному режимі змінює «обличчя», фон і додаткові деталі вже готових знімків (контрастність, кольори, баланс білого). З переваг додатки перед конкурентами – продумана механіка впливу на проблемні області.

Пожовклі зуби, нерівну шкіру або немодно зачіску не доведеться вручну виділяти – доведеться всього лише вибрати відповідну опцію в меню, а далі – визначитися з підсумковим результатом. Всього секунда, а нова зачіска, аксесуари і білосніжна посмішка – вже на місці і радують око!

Hair Color

Hair Style SalonColor Changer

Мультифункціональна платформа на Айфон, здатна підбирати зачіски (до заздалегідь підготовленим ісходникам), коригувати колір волосся і пропонувати нестандартні варіанти для тих, хто вже втратив натхнення і жадає термінової допомоги.

Незалежно від способу взаємодії з Hair Style SalonColor Changer підходяща комбінація обов’язково знайдеться. Ну, а якщо нічого не виходить – месенджери і соціальні мережі стануть ще одним приводом для звернення до друзів за порадою.

Стрижки і зачіски

Додаток – невигадлива текстово-візуальна платформа, здатна допомогти в організації різких змін в житті. Розробник Liliya Fedotova пропонує підібрати зачіску і стрижку під будь-який випадок життя – Новий Рік чи, День народження: незалежно від приводу можна досягти приголомшливих результатів, вибравши відповідний варіант зі значного каталогу.

І, хоча поекспериментувати в форматі «селф-камери» ніхто не дозволить, підшукати ідею перед зверненням до перукаря зможе кожен.

Ссылка на основную публикацию