Додатки для створення відео з фотографій на iPhone

Створити відео з фотографій можна за допомогою додатків на Айфон. Більшість додатків безкоштовні і викачуються з AppStore.

Якщо ви власник айфона то що зберігаються на пристрої фотографії можна перетворити в відео. Для цього слід скористатися спеціальними додатками. Існує багато додатків для айфона дозволяють це робити.

Найпопулярнішими додатками для створення відео з фото є:

Утиліта Quik безкоштовна, рекомендована компанією Apple. Володіє великою кількістю інструментів для створення слайд-шоу і відеороликів з фотографій.

Має простий інтерфейс, що дозволяє за допомогою Quik створювати відеоролики з фотографій не витрачаючи на це багато часу.

Додаток підтримує 27 стилів з різними тематиками і переходами, які можна використовувати при створенні відеороликів. Створені в додатку відео з фотографій можна автоматично публікувати в соціальних мережах.

Vigo Video

За допомогою програми Vigo Video можна створювати відеоролики тривалість до 15-ти секунд. Оформляти відео стікерами, музикою, анімаційними ефектами.

Додаток має свою внутрішню соціальну мережу, в якій можна публікувати як повністю відеоролики, так і окремі нарізки з них, також можна переглядати відео створені іншими користувачами програми Vigo Video.

Платити за використання програми не потрібно, воно є безкоштовно.

Pics2Mov

Утиліта Pics2Mov має простий інтерфейс і не дуже широкий функціонал, проте підходить для створення відео з фотографій. У додатку є база з музичними треками, які можна використовувати для оформлення створених відео.

Pics2Mov підтримує 285 шрифтів, а також дозволяє створювати відеоролики з високою роздільною здатністю. У додатку є інструменти, які дозволяють ділитися створеними відеороликами по електронній пошті, в соціальних мережах а також за допомогою популярних місць для розміщення відеофайлів.

PhotoMotion

Якщо потрібно швидко створити відео з фотографій айфоне, то PhotoMotion підходить для цих цілей найкращим чином. Програма надає користувачам доступ до тонким налаштуванням, що відкриває більше можливостей. Користувачі самостійно беруть участь у створенні відео і не покладаються на автоматизацію.

Також PhotoMotion може запропонувати користувачам фільтри і ефекти, застосовувати які можна як до всього відео, так і до окремих кадрів.

Є і власна медіатека з великою кількістю музичних треків, які можна додавати до відео. Програма має простий інтерфейс, тому розібратися можна швидко.

Perfect Video

Простий редактор відео володіє великою кількістю всіляких опцій. Використовуючи Perfect Video можна створювати відеоролики з фотографій, нарізати і поєднувати окремі кадри з відео, додавати водяні знаки, а також субтитри і звуковий ряд.

Є також можливість додавання ефектів переходів між кадрами для відео.
Є дві версії програми Perfect Video: безкоштовна і платна. Платна відрізняється наявністю розширеного функціоналу.

Кожне з цих додатків може бути використано для створення відеоролика з фотографій на айфоне.

Ссылка на основную публикацию