Додатки для створення музики на айфон: ТОП кращих

Додатки для створення музики на Айфон дозволять безкоштовно писати музику прямо на своєму телефоні. Програма є доступною для скачування в AppStore.

Більшість популярної музики пишеться за допомогою спеціальних програм. Щоб написати свій біт не потрібно володіти сверхталантов або особливими знаннями в області музики. До того ж завдяки спеціальним програмам така можливість є у кожного.

Найпопулярнішими програмами для створення музики є:

GarageBand

Серйозне додаток для написання музики, є безліч інструментів які можна використовувати при створенні біта: драм-машина, синтезатори, гітари, барабани, семплери.

Щоб освоїти програму не потрібно володіти музичними навичками. GarageBand має простий інтерфейс, тому розібратися в ньому зможе кожен.

FL Studio Mobile

FL Studio Mobile є професійним додатком для написання музики. З його допомогою можна створювати як примітивні мелодії так і справжні хіти. Багато популярних професійні музиканти використовують його для створення музики.

Програма володіє дуже широким функціоналом і великими вбудованими можливостями, серед яких: 133 інструменти для створення музики, готові партії для баса і барабанів, рядок стану зручна для прослуховування композиції в процесі її створення, спеціальні плагіни використовуються для динамічної і частотної обробки і багато іншого.

Використовувати таку програму буде просто тим хто вже працював з деськтопной версією FL Studio. Новачкам же відразу розібратися швидше за все не вийде. Однак, не варто переживати так як існує велика кількість уроків для цієї програми у вільному доступі.

Щоб завантажити FL Studio Mobile на айфон потрібно буде заплатити 1500 гривень.

Crossfader

Просте додаток дозволяє писати мікси і біти. Додаток складається по суті з одного екрану, на якому знаходяться дві пластинки, на кожній з платівок свій трек.

Щоб виконати зведення цих двох треків, потрібно просто повертати гаджет вліво або вправо. Таким чином ви будете робити звук тихіше або голосніше. Решта за вас зробить сам додаток.

Головним мінусом цієї програми є те, що для створення міксів немає можливості використовувати треки не входять в медіатеку. Зате в медіатеці безліч треків на будь-який смак. При цьому треки представлені тут безкоштовні, як і сам додаток.

Crossfader працює без доступу до інтернету, тому міксувати і прослуховувати зміксувати композиції ви можете в будь-який момент.

BEATWAVE

Рішення для людей які тільки починають писати музику. У тому випадку, якщо ви не розбираєтеся в музичній грамоті і не маєте інших музичних знань, використовуючи цю програму ви зможете швидко створити мелодію.

Отриманий результат можна опублікувати в соціальних мережах. Додаток BEATWAVE повністю безкоштовно.

NanoStudio

Ще одне професійне додаток для написання музики на айфоне і Айпад. Має безліч інструментів і режимів написання музики.

У Nano Studio є тільки англійська версія, тому якщо не володієте англійською мовою розібрати буде непросто. Вартість програми складає 149 гривень.

Ссылка на основную публикацию