Додатки для схуднення на Андроїд: добірка кращих

Екстремальні дієти на кефірі і салатних листках, строгі правила, пов’язані з обов’язковим прийомом їжі не пізніше 18:00 і щоденним вживанням 5 літрів води, голодування – такі методики, як підказують і спортсмени, і вчені, ніяк не пов’язані з схудненням.

А навпаки нагадують тортури, сильно поглиблюються здоров’я і не допомагає дістатися до потрібного результату – ідеальної фігури. Рухатися до мети потрібно іншими маршрутами – за допомогою фізичної активності (хоча б піші прогулянки, але потрібно включити в розпорядок дня), дефіциту калорій і збалансованої дієти, нездатною нашкодити і зосередженої навколо смачних страв з правильним БЖУ і не виривається за рамки набором продуктів.

Тримати такі нюанси в голові без зайвої допомоги – та ще задачка. А тому важливо знайти підходящі додатки для схуднення в Google Play і завантажити на Андроїд смартфон або планшет і заради додаткової мотивації, і для наочності.

GymApp

Мультифункціональний фітнес-компаньйон на Андроїд, візуально і технічно націлений на чоловічу аудиторію ніж жіночу. Серед доступних функцій – детальна інформація про техніку виконання різних вправ, про тренувальних комплексах, які необхідно розбивати на тижні і місяці, про дієти і концепціях, пов’язаних з вивченням власного тіла.

Для боротьби за найкращий результат розробники передбачили хитру функцію, пов’язану з наданням інформації про фізичних «характеристиках» тіла і отриманням індивідуальних рецептів «краси». Працює подібна механіка легко і невимушено, та ще й безкоштовно – навіть реєструватися не доведеться!

аероби

Спортивний GPS-трекер, що володіє функціоналом соціальної мережі, де передбачено і тематичне спілкування про схуднення, і кооперативне досягнення цілей через вбудоване меню з випробуваннями (досить вказати мету на найближчий місяць, покликати друзів і однодумців і можна боротися за перші місця і символічні віртуальні медалі і нагороди – виглядає жваво і цікаво).

З додаткових можливостей – докладна статистика недавньої активності, карта, яка зберігає пройдені відстані, бігу, вивчені вулички або підкорені гірські вершини. Реклами, до речі, не знайти навіть під мікроскопом!

JEFIT

Фітнес-інструктор на Андроїд з інформативним інтерфейсом, купою тематичних розділів, пов’язаних з тренуваннями в домашніх умовах без додаткового обладнання і в залі в оточенні новачків і професіоналів. З додаткових функцій – меню з дієтами і мотивацією, моментальна синхронізація між профілями в браузері і на мобільних платформах, відсутність платних підписок і контенту, який обійдеться як абонемент у фітнес-зал.

YAZIO

Лічильник калорій, що допомагає стежити за дієтою і підлаштовуватися під зростаючі апетити (досить вказати зріст, вага і вік і система підбере потрібний рівень дефіциту калорій і підкаже, коли важливо балуватися додатковими перекушуваннями, а в які моменти краще перетерпіти). З плюсів – купа рецептів з фотографіями і покрокові інструкції, зручний інтерфейс, в якому неможливо загубитися, різні соціальні можливості, що дозволяють обмінюватися інформацією з друзями і спільними зусиллями рухатися до схуднення.

FatSecret

Кишеньковий дієтолог з докладною статистикою, куди інтегрується інформація з сторонніх GPS-трекерів, великої харчової базою, яка працює навіть по штрих-коду, і спеціальним щоденником з вправами, націленими на боротьбу із зайвою вагою і емоційною нестабільністю.

Ссылка на основную публикацию