Додатки для скачування музики на Андроїд: ТОП добірка

Стрімінгових сервісів, які відкривають доступ до значної музичної бібліотеці по підписці або ж безкоштовно, але, з кожним роком стає все більше, а ось ніша своєрідних загрузчиков -, що дозволяють організувати офлайновую Андроїд колекцію з треками і піснями, безперервно порожніє.

Відчуття, ніби розробникам невигідно ділитися музичним настроєм з тими, хто рідко з’являється в мережі і не розповідає про дозвілля друзям і близьким в соціальних мережах або при особистому спілкуванні. Ситуація, безумовно, дивна, але вирішуване – потрібно всього-то змінити орієнтири і знайти ті додатки, які допомагають завантажувати музику на Андроїд:

Google Music

І, хоча плеєр від Google класичний представник стрімінгових сервісів, обійти стороною такого гіганта неможливо, причому відразу з кількох причин. Саме тут широка колекція творів різних жанрів і виконавців, тут же причаївся інтерфейс, підтримка кліпів, швидке завантаження обкладинок і тексту, наявність радіостанцій з контентом, підлаштовуватися під кожного слухача, і мінімальна кількість реклами, що відволікає від процесу.

З завантаженням на Андроїд теж промахів не вийшло. Варто відзначити окремі пісні або цілі списки відтворення спеціальним значком, як сервіс тут же знайде вільно простір на внутрішній або зовнішній пам’яті смартфона або планшета і збереже шукане в потрібному форматі. Процедура займе якихось п’ять хвилин, а в результаті – вільне відтворення треків навіть без підключення до мережі в будь-якій точці планети.

Deezer Music

Легенда жанру, яку неможливо обійти стороною. З пропонованих функцій – відтворення музики з збірок (ідея геніальна – сервіс можна попросити відтворити треки для поїздки за місто, силового тренування або бігу на марафонську дистанцію і вже через секунду заграє та мелодія, від якої не відірватися) або ж через пошук, вибір теми і настройка інтерфейсу, вибір радіостанцій і визначення параметрів таймера сну. Перераховані можливості розробники схрестили з двома додатковими інструментами, сильно спрощують життя.

В першу чергу варто відзначити наявність «новинної стрічки з рекомендаціями», де з’являються тематичні списки відтворення, розраховані на кожного учасника спільноти. Варто присвячувати час хіп-хопу, джазу і експериментальному року, і ось на екрані виконавці та композиції обраних напрямків. Захотілося блюзу і рок-н-ролу? Не біда – вже на наступний день з’явиться і така рекомендація.

Ну, і куди ж без завантажувача, що зберігає обрану інформацію офлайн без будь-яких обмежень? Порядок дій елементарний – вибрати, активувати Wi-Fi або погодитися на використання мобільного зв’язку, і все – потрібний контент вже розсортований по папках на вашому Андроїд гаджет.

Zaycev

Ресурс, доступний з браузера, відтепер поміщається і в смартфоні з планшетами. Ідея та ж – розробники з Russian Media System пропонують завантажувати вподобані композиції в обрані каталоги, а потім програвати вже без доступу до мережі.

І, хоча такий варіант завантажувача справляється із завданням швидше і логічніше конкурентів, описаних вище (потрібно всього-то вписати назву треку в пошуковий рядок і дочекатися результатів), звертатися до Zaycev варто в останню чергу. І ось чому: тут немає синхронізації і пошуку по альбомах, не передбачено радіо або ж тематичних добірок, здатних розширити музичну бібліотеку. Лише завантажувач з мінімальними повноваженнями, та ще й діючими обмеженнями з боку правовласників.

Ссылка на основную публикацию