Додатки для скачування музики на айфон і Айпад

Деякі користувачі iOS досі не знають, як завантажити на свій пристрій нову музику. iTunes не так вже простий у використанні, тому власникам айфоном доводиться шукати додаткові варіанти. Закачування файлів може здійснюватися або за допомогою спеціальних програм на комп’ютері, або через додатки. Останній варіант кращий, тому що мобільніше. Адже телефон на відміну від комп’ютера завжди під рукою.

Існує безліч різних додатків для скачування музики як платних, так і безкоштовних. Всі вони працюють за одним і тим же принципом, дозволяючи користувачеві шукати, прослуховувати і завантажувати потрібні йому аудіозаписи.

MelomanPro

MelomanPro якраз одне з таких. Це безкоштовний додаток надає доступ до музики соц. мережі «ВКонтакте». Медіаплеєр дозволяє:

 1. поставити трек на повтор;
 2. відтворити аудіозаписи у випадковому порядку;
 3. скачати трек на свій пристрій.

MelomanPro не відрізняється багатофункціональністю, зате програма порадує користувача зрозумілим інтерфейсом. Хоча не все так ідеально: часом додаток глючить. Зате безкоштовно і без зайвої реклами.

Melody player

Інший варіант для роботи з музикою ВКонтакте – Melody player. Ця програма дозволяє працювати з абсолютно будь-якими аудіозаписами мережі, в той час як MelomanPro дає доступ тільки до музики конкретного користувача. Melody player допоможе:

 1. Знайти будь-який потрібний трек;
 2. Подивитися добірку композицій за жанрами;
 3. Познайомитися з популярними новинками;
 4. Завантажити вподобану музику на пристрої користувача.

У цієї програми маса переваг, але є і один істотний недолік – велика кількість реклами. Її занадто багато, це ускладнює роботу з додатком, та й просто дратує багатьох меломанів.

Музика ВК для iPhone

Є ще одне популярне додаток для музики з «ВКонтакте» з простою назвою Музика ВК. Його плюси очевидні:

 1. Програма безкоштовна;
 2. Є медіаплеєр з розширеним функціоналом;
 3. З його допомогою користувач отримує доступ до музики в онлайн і оффлайн- режимі;
 4. В додаток немає реклами.

Мінус тільки один – неможливість пошуку нових треків.

Zvooq

Ця програма для скачування музики працює за принципом передплати. Щоб користувач мав постійний доступ до скачаними композиціям, необхідно щомісяця продовжувати передплату, оплачуючи її. За цим же принципом працює власний додаток розробників iOS, Apple music. Вся різниця лише в ціні, причому Zvooq виходить дорожче, 200 руб. в місяць, в той час як Apple music всього 167 руб.

Головна перевага додатків такого типу – підписка на них дає можливість завантажувати майже будь-яку музику у відмінній якості. В цілому ж функціонал Zvooq нічим не відрізняється від безкоштовних аналогів: це все той же стандартний плеєр з можливістю слухати треки без підключення до інтернету.

FreemakeMusicbox

FreemakeMusicbox дуже виділяється на тлі своїх аналогів. Це зручний і багатофункціональний інтерфейс, чудовий лаконічний дизайн, і, звичайно, можливість не тільки прослуховувати але і завантажувати улюблену музику.
Програма дає можливість:

 1. Слухати музичні композиції і одночасно переглядати кліпи з YouTube;
 2. Знайти потрібну пісню в будь-якій доступній в інтернеті аранжуванні;
 3. Переглядати за спеціальним хештегом;
 4. Доступу до великої кількості радіостанцій;
 5. Ділитися треками в соц.сетях.

Крім того, пошуковик програми автоматично виправляє помилки користувача. Ще один плюс додатки – завантаження сподобалася музики проводиться автоматично.

FreemakeMusicbox має безкоштовний доступ. За символічну суму в 33 руб. користувач може відключити рекламу, а за 99 руб. програма буде працювати в режимі економії трафіку. Плату необхідно вносити щомісяця, інакше функції перестають працювати.

Яндекс музика

Не можна також не розповісти про такий безкоштовному додатку, як Яндекс музика. Його переваги полягають в тому що:

 1. Користувач отримує можливість доступу до великої кількості музичних композицій;
 2. Вся музика розділена за жанрами, альбомами і виконавцям;
 3. Є доступ до радіостанцій;
 4. Якщо для зберігання своєї музики користувач використовує Яндекс диск, у нього з’являється можливість синхронізації додатки з його медіатекою;
 5. Є також функція розпізнавання музики.

Але поки Яндекс не обходиться без недоліків. Головна проблема додатки – дуже неточний пошук. Не завжди вдається знайти необхідний трек, навіть якщо запит в систему введений правильно.

SoundCloud

Ця програма також заслуговує на особливу увагу. Програма дозволяє користувачеві формувати власний музичний плейлист і потім завантажувати його на телефон. Залежно від раніше улюблених треків додаток радить ті чи інші композиції і до прослуховування. Спочатку SoundCloud – сервер, на якому музиканти могли вільно ділитися своєю творчістю, тому вся музика додатки є легальною.

Free Music Download Pro

Відмінна риса даного додаток – наявність власного браузера для пошуку музики в інтернеті. Є платна і безкоштовна версія цієї програми. Здійснюючи покупку, користувач отримає кілька переваг:

 1. необмежену кількість одночасних завантажень;
 2. Відсутність реклами.

iDownloader Pro

Працює за тим же принципом, що і Free Music Download Pro. Єдина відмінність – iDownloader Pro дозволяє завантажувати медіа-файли абсолютно з будь-якого джерела. Файли, завантажені на пристрій, можна буде відкрити лише за допомогою програми, так як вони зберігаються в її внутрішньому сховище.

Ось такі додатки для скачування будь-якої музики на айфон. Існує безліч платних і безкоштовних додатків, що дозволяють закачувати на iPhone музичні файли. Є серед них і такі, які працюють через підписку. Деякі додаток спеціалізується тільки на треках з соц.сети «ВКонтакте», інші дозволяють завантажувати композиції з абсолютно будь-якого ресурсу. Таким чином, вибір конкретної програми залежить тільки від бажань і уподобань користувача.

Ссылка на основную публикацию