Додатки для прискорення і уповільнення відео на Андроїд

Уповільнити і прискорити будь-яке відео зняте на камеру телефону Андроїд можна за допомогою спеціальних, безкоштовних додатків доступних в Google Play.

Програмним чином змінювати швидкість відтворення відеороликів, доступних на смартфонах і планшетах з Android, за допомогою вбудованих в операційну систему графічних редакторів не вийде навіть при сильному бажанні: аж надто малий і одноманітний функціональний набір таких інструментів.

З доступних можливостей додатків – повзунок, який допомагає обрізати зайві частини ролика, колонка з написами, стікерами та смайликами, та розділ з фільтрами і нестандартними колірними рішеннями, що дозволяють збільшити контрастність або додати яскравості. І, якщо вже пропозицій настільки мало, то чому б не звернутися за допомогою Google Play?

Efectum

Додаток на Айфон – багатофункціональна графічна платформа з стильним інтерфейсом, заздалегідь підготовленими шаблонами, які допомагають не втрачати час і тут же підбирати потрібні кольори, інструменти і дії, і спеціальної інтеграцією, яка передбачає вивантаження виходить контенту в соціальні мережі (Facebook, YouTube, Instagram, Vimeo ).

Поширюється Efectum безкоштовно – розробники з Craigpark Limited не пропонують, але зрідка змушують переглядати рекламу, що з’являється у вигляді коротких промо-роликів і спливаючих повідомлень.

З плюсів платформи – наочність, підтримка популярних форматів (AVI, 3GP, MKV, MP4), вибір якості, доступ до додаткових плагінів, завантажуваних окремо з вбудованого магазину.

Video Speed

Вузькоспеціалізований інструмент, який переслідує єдину мету – змінити швидкість відтворення відеороликів: або уповільнити або прискорити.

А тому в головному меню всього три кнопки: перша допомагає вибирати исходник з «Галереї» або хмарних сховищ, друга – дозволяє зняти новий контент на місці, а третя – допомагає вибрати, на які частини ролика додавати ефекти, чи варто міняти кольори і доведеться ще якимось чином впливати на результат.

Не мине й п’яти хвилин, а на екрані – по частинах зібрана запис з появою нововведеннями.

Video.Guru – Video Maker

Спочатку додаток від InShot призначена для завантаження контенту з YouTube і поверхневого редагування виходять файлів. Але пізніше розробники змінили орієнтири і розширили ряд доступних опцій. В першу чергу з’явилася можливість додавати вихідні з внутрішньої і зовнішньої пам’яті смартфонів і планшетів.

По-друге, відкрився доступ до спецефектів, нестандартним переходах і написів. А ще – з’явився контроль якості і підтримка соціальних мереж, в які легко завантажити вийшов контент.

Передовий, незамінний, логічний і доведений до технічної досконалості графічний редактор на Айфон, розроблений студією GoPro. З плюсів – передбачуваний порядок дій, який виключає проблеми з навігацією або пошуком підходящих кнопок. Розробники відразу ж демонструють і інструкцію, і купу порад.

І головне – сценарій графічної обробки ніколи не змінюється: спочатку исходник, потім – шаблон, після – застосування ряду автоматичних надбудов (баланс білого, контрастність), а в кінці – підготовка результату в обраному форматі і збереження в зазначеному місці.

Movavi Clips

Додаток, зосереджене для редагування відеороликів, генерації слайд-шоу і підготовці нестандартного контенту, який уповільнений, прискорений, розбавлений написами, додатковими зображеннями і навіть водяними знаками. Поширюється Movavi Clips безкоштовно, але при першому взаємодії доведеться в обов’язковому порядку розібратися з інструкціями та порадами.

Ссылка на основную публикацию