Додатки для прослуховування музики на Андроїд. ТОП безкоштовних

Стандартні медіапрогравачі, встановлені в смартфони та планшети з операційною системою Android, з відтворенням музики і розважального контенту справляються лише на 50%: то з рідкісними форматами не взаємодіють, то еквалайзером не багаті, часом страждають від вильотів і технічних помилок, і навіть недоопрацьованих меню і інтерфейсів.

Насолоджуватися музикою в подібних умовах – заняття невдячне, а тому настав час змінити орієнтири і звернутися до професійних інструментів – додатків для прослуховування музики і скачування музики.

Poweramp

Мультифункціональний медіапрогравач на Андроїд, нальоту справляється з MP3, MP4, Lossless-форматами, FLAC, OGG, WAV і навіть WMA! Еквалайзер з заздалегідь згенерували прессетамі, придатними під різні жанри, на місці. Трансляція активності в соціальні мережі – на першу ж натискання (в тому числі, і на Last.fm), відтворення можливо, як з каталогів, розташованих на внутрішній і зовнішній пам’яті, так і з хмарних сховищ, а ще в комплекті значна колекція тим і візуальних налаштувань.

І, хоча послужний список Poweramp чи поміститься на трьох сторінках A4, недоліки теж знайшлися. Головна проблема – необхідність платити за платну версію, здатну розблокувати основні функції і прибрати рекламу. А в таких умовах іноді швидше і зручніше підписатися на Google Music …

Класичний і відомий ще з Windows аудіоплеєр з стильним чорно-помаранчевим дизайном, напрочуд розмаїтим списком підтримуваних форматів, еквалайзером і технологією автоматичної нормалізації гучності для забезпечення ідеального мовлення без будь-яких несподіванок.

З переваг – вільне поширення без підписок, реклами і нескінченних повідомлень, блискавичний доступ до текстів, тегами і обкладинках альбомів, підтримка жестів і ефектного сенсорного управління, позбавленого докучливих кнопок і приїлися переходів.

PlayerPro Music Player

Ідеальний Андроїд інструмент для відтворення музичної бібліотеки нескінченного розміру. Розробники з BlastOn SA напхали плеєр несподіваним функціоналом буквально з ніг до голови – всюди віджети, плагіни, якісь добірки, новинні стрічки з активністю світових виконавців, а ще – еквалайзер, меню з тегами, ручний підбір обкладинок і встановлюються теми, що завантажуються з мережі і додані як розробниками, так і іншими учасниками спільноти.

З мінусів – платна основа. Безкоштовна версія страждає від реклами і недопрацьованого функціоналу, а за гроші – весь набір і в максимальній якості.

Pi Music Player

Якісний представник жанру, виконаний в стилістиці Material Design, і зосереджений навколо відтворення музики будь-яких форматів. З переваг – наявність таймера сну (наприклад, при додаванні аудіокниг, можна з легкістю встановлювати ліміти на відтворення), підтримка жестів, цікаві анімації, які супроводжують різні дії, пов’язані з переходом по меню.

З мінусів – труднощі з сортуванням. Плеєр ніби й не намагається розгледіти імена, дати або параметр «розмір», і заважає треки в купу.

n7player

Додаток на Андроїд з доведеної до досконалості оптимізацією (ні вильотів, ні помилок технічного характеру, ні труднощів з організацією списків відтворення), купою візуальних налаштувань і тотальним контролем відтворення – тут і таймер сну, і статуси, і пріоритети і хитрий алгоритм випадкового підбору наступної композиції в залежності від недавньої активності. Словом, не нудьгувати.

Ссылка на основную публикацию