Додатки для обліку витрат і доходів на iPhone

Вести облік домашніх витрат і доходів дуже зручно на айФоні або Айпад за допомогою спеціальних додатків для ведення бюджету.

Розрахувати сімейний бюджет і розділити доступні грошові кошти на розваги, комунальні платежі і інші витрати можна і на листку паперу, але, як підказує практика, такий підхід є нераціональним – легко втратити важливі деталі, забути про деякі витратах або ж і зовсім разом втратити всі розрахунки.

А тому навіть відомі економісти рекомендують завести спеціального фінансового помічника для обліку доходів і витрат на смартфоні або планшеті, який допоможе не загубитися в світі цифр, витрат і доходів і привести бюджет у порядок.

CoinKeeper

Інструмент на Айфон, доведений до технічної досконалості завдяки безперервній роботі студії Disrapp, яка старанно виправляє помилки і викорінює вильоти, допрацьовує інтерфейс і продумує деталі оптимізації.

Як результат – навіть об’ємні розрахунки нікуди не зникають, з легкістю синхронізуються і навіть попереджають про вихід з бюджету за допомогою push-повідомлень.

Дзен-мані

Додаток для обліку – нестандартний фінансовий помічник на Айфон, який здатний в автоматичному режимі імпортувати проведені банківські операції і детально стежити за звітом витрат і потенційних накопичень.

Працювати з Дзен-мані безпечно – тут передбачена і захист персональної інформації за допомогою сканерів відбитків пальців або форми обличчя, і застосовуються складні елементи шифрування, які допомагають уникнути витоку конфіденційної інформації.

гаманець

Класичний фінансовий інструмент на Айфон, що відображає витрати і доходи наочно – за допомогою графіків, діаграм і таблиць. Розробники програми з Artezio не пропонує якихось складних формул для накопичення і не поспішають радити економити і скоротити можливі витрати.

Зовсім навпаки – у відображуваних інфографіка кожен учасник спільноти власноруч розбереться, куди витікають гроші і як припинити бездумну витрату коштів.

Money Flow

Стильно оформлена фінансова платформа з передбачуваним інтерфейсом, наочним способом представлення інформації і купою порад для тих, хто звик витрачати з розумом, залишаючи гроші не тільки на ресторани і музеї, а й на подорожі за кордон.

Працювати з додатком Money Flow можна навіть без реєстрації, але, якщо ж захотілося використовувати синхронізацію з іншими девайсами і ніколи не втрачати важливу інформацію, то обліковий запис точно не завадить.

Money Lover

Мультифункціональний менеджер витрат від студії Finsify Technology на Айфон. З плюсів – інтерфейс, який не вимагає вивчення, підтримка Touch ID і Face ID, наявність параметрів, що змінюють заголовної та додаткове меню для інтуїтивного контролю і спрощення деяких дій.

На окрему увагу заслуговують рекомендації, які хоч і не з’являються занадто часто, але допомагають не виходити за рамки бюджету.

гроші ОК

Додаток для тих, хто звик економити і рахувати витрати і доходи, не відмовляючись від розкішного життя. Розробники з Mobion пропонують безперервно записувати інформацію про недавні дії, стежити за тим, як зникають гроші, а потім – після чергового пропущеного відпустки, задуматися і поліпшити навички контролю фінансів.

Інтерфейс у сервісу ще потребує доопрацювань (хоча б з точки зору дизайну), але ось введення інформації тут елементарна – 2-3 кнопки і можна повертатися назад до справ.

Monefy

Сучасний фінансовий менеджер для обліку витрат і доходів, який рятує користувачів від непотрібних покупок і витрат. З плюсів Айфон додатки – легкий введення інформації, поради від експертів і безпосередньо розробників, стильний дизайн. Реклами в додатку, до речі, теж мало, а головним недоліком на шляху до слави може стати лише відсутність окремих категорій для недавніх дій. Тут все змішується в купу.

Ссылка на основную публикацию