Додатки для навчання на Андроїд: добірка кращих

Додатки для навчання на Андроїд створені для і студентів бажаючих вивчити нові предмети або оптимізувати процес навчання.

Підтримувати рівень знань, одержуваних у освітніх установах, можна різними способами – комусь допомагають бібліотеки з підручниками на будь-який смак і колір, хтось перечитує пройдені лекції і вивчені матеріали.

І, хоча такі методики засвоєння інформації ще не втратили актуальності, іноді варто звертатися і до альтернативних інструментів, здатним відповісти на будь-яке питання і просвітити про ті речі, про які не розкажуть в класичному освітньому курсі. І мова, звичайно ж, про додатки для навчання на Андроїд:

Quick Brain Mathematics

Освітньо-розважальний інструмент на Андроїд, нехай і не здатний познайомити з вищою математикою або вкрай складними курсами геометрії, зате змушує щодня ворушити звивинами і «прокачувати» навички логіки, кмітливості, хитрості і пам’яті. Розробники пропонують вирішувати нескладні математично приклади, складати інформаційні ланцюжки і розбиратися з завданнями, націленими на розвиток методу дедукції.

Головна ідея Quick Brain Mathematics – регулярна активність під час навчання. І для таких випадків розробники придумали цілий ряд мотиваційних принципів. В першу чергу тут відображається прогрес навичок і статистика пройдених етапів. По-друге, в додатку передбачені повідомлення і розклад активності. А по-третє, тут завжди знайдеться місце для змагань з друзями, від яких неможливо відірватися!

Орфографія російської мови

Сервіс для навчання, здатний за 2-3 тижні збагатити словниковий запас і підняти рівень граматики кожного, хто зважиться на змагальний експеримент. А саме – доведеться щодня проходити тести різної складності (як правило, питань від 10 до 30) і зберігати результати, сподіваючись вже найближчим часом встановити новий рекорд.

З переваг перед конкурентами за жанром – «розбір» польотів, що передбачає точний опис допущених помилок і неточностей, непомітне оформлення, що виключає непотрібну інформаційну активність, і повна відсутність реклами.

хімія X10

Додаток на Андроїд, розраховане на «середню школу» (ніяких складних хімічних експериментів і теорії з вищих навчальних закладів) і зосереджене навколо завдань, шпаргалок, підказок, пов’язаних з розстановкою коефіцієнтів, рішенням реакцій і підрахунком молярних мас.

Розробники постаралися по поличках розкласти кожну деталь і помітно підтягнути знання тих, хто навіть таблицю Менделєєва жодного разу в житті не бачив.

Photomath

Додаток – калькулятор з повноваженнями підручника з алгебри і вищої математики. З пропонованих функцій – сканування прикладів, задач і рівнянь, написаних від руки (вводити складні комбінації з сенсорної клавіатури більш не доведеться), швидкий перехід до відповіді, а ще – покроковий опис кожного дія, що призвела від умови – до результату.

Розробники переказують кожен крок настільки детально, що вже через пару днів калькулятор перетвориться із засобу, що рятує від двійки, в посібник з отримання п’ятірок.

English Grammar Test

Щось середнє між вікториною на Андроїд зі значною колекцією завдань, і підручником з англійської мови з правилами, неправильними дієсловами, рівнями «на прослуховування» і рішення нетрадиційних граматичних тестів.

З плюсів – регульований зростання складності. Розробники з SevenLynx раді і новачкам, які не здатні і скромне пропозицію скласти, і професіоналам, вже наближається до серйозного рівня знання мови. А тому завдання тут знайдуться кожному, головне – проявити активність і не затримуватися на одному місці!

Ссылка на основную публикацию