Додатки для музики на Айфон: безкоштовне прослуховування

Додатки для прослуховування музики на Айфон дозволять зручно і безкоштовно слухати пісні та музичні композиції на вашому iPhone пристрої.

Компанія «Apple» щороку випускає нові і технічно розвинені моделі смартфонів, ноутбуків, плеєрів. Місяць тому пройшла презентація трьох нових моделей Айфон. Компанія «Apple» створює умови для комфортного прослуховування музики: випускає мініатюрні плеєри Mini-Pods, бепроводние навушники AirPods і т.д.

Додатки IOS купуються в AppStore. Тут як платні програми для прослуховування музики онлайн і оффлайн, так і безкоштовні.

«Меломан»

Є одним з найбільш популярних серед Украінан. Містить функцію вбудованих покупок, дозволений вік користування 4+. Розмір 36,4 Мб. Музику можна завантажувати альбомами. Також є можливість прослуховування радіо. У додатку постійно оновлюється інформація про нові пісні.

«Музика зі мною-Оффлан програвач»

«Яндекс.Музика»

Рейтинг висок- 4,7 балів. Перший місяць додаток можна використовувати безкоштовно. Розмір «Яндекс.Музика» становить 56 Мб, що більше в порівнянні в попередніми. Вік користування додатком також більше: 12+. Містить вбудовані покупки. Є ліцензійну угоду. Головним плюсом програма «Яндекс. Музики »є постійне оновлення і внесення розробниками нових технологій.

«Musicloud-Музика MP3»

«Musicloud-Музика MP3» теж відрізняється досить високим рейтингом в 4,5 балів. Важить додаток 39, 5 Мб. Підтримує близько 13 мов світу. Дозволений вік користування становить 4+. Музику можна завантажувати або через диски, або через комп’ютер.

«Меломан»

Музика завантажується окремо. Розмір 82,5 Мб. Підтримуються тільки дві мови: російська та англійська. Додаток містить вбудовані покупки. Вік прослуховування становить 4+. Користувачі цього додатка відзначають, що за останній час програма значно не поліпшувався, також містить велику кількість реклами.

«Меломан Музика без обмежень»

Рейтинг досить низький: 3,6 балів. Немає функції прослуховування музики в офлайні, що ускладнює роботу з додатком. Також відзначається достаток реклами. Вага програми становить 48,1 Мб. Підтримуються більше 22 світових мов. Вік 4+.

«Evermusic-музика офлайн»

Рейтинг програми складає 4,3 бала. Найважче з усіх вищевказаних програм – 69,7 Мб. Підтримується на 11 мовах світу. Має вбудовані покупки. Можна використовувати Google диск. Додаток постійно оновлюється. У разі виникнення збоїв, проблема вирішується моментально. Підтримує формати zip, zar, flac і т.п.

«Звук: слухай і завантажуй»

Рейтинг 4,2 бала. Всі відгуки є позитивними. Розмір становить 87, 1 Мб. Використовується 4 мови. Повернення користування 4+. У додатку постійно оновлюється дизайн. Користувачі відзначають швидке завантаження файлів і самого додатка. Як і в більшості додатків музики, в цьому додатку можна знайти підбірки чартів і хіт-парадів.

«Музика оффлайн безкоштовно»

Дуже низький рейтинг-2,4 бала. Важить 16 Мб. Підтримує мову – англійську. Дозволений вік 4 + .Пріложеніе прив’язане до різних соціальних мереж, звідки можна слухати різну музику.

«Deezer: твоя музика»

Рейтинг складає 3,8 балів. Програма здатна змішувати треки, синхронізувати музику на всі пристрої. Перший місяць прослуховування також безкоштовний. Важить додаток 92,5 Мб. Підтримує 25 мов світу. Вік прослуховування 12+ Містить вбудовані покупки.

Ссылка на основную публикацию