Додатки для камери iPhone: ТОП кращих програм

Додатки для роботи з камерою на айФоні дозволять вам робити більш професійні знімки, накладати ефекти, застосовувати фільтри і працювати з фоном.

Вбудована в операційну систему iOS камера для професійного фотографування не підходить – розробники з Apple пропонують лише додавати скромно оформлені фільтри, та змінювати режим і активувати таймер.

Але, якщо з’явилося бажання додати різкості і чіткості, змістити фокус або ж вирівняти горизонт, то в подібних умовах iPhone, iPad або iPod Touch без доступу до App Store, залишаться не приносять користі. А тому – пора розширити «знімальний» потенціал і, заглянувши в фірмовий цифровий магазин від Apple, завантажити парочку помічників, здатних змінити все і відразу.

Камера на Айфон, схрещена з фоторедактором, зосередженим на відомих елементах сучасної культури: меми, мікстейп, Селфі з написами, що складаються з нестандартно оформлених букв, а ще – логотипи, красиві стікери і неповторні смайлики. Додаток R4VE – перетворює нудні знімки в мистецтво – потрібно лише правильно розставити акценти і поекспериментувати.

Якщо ж слідувати по стопах хіпстера не захотілося, то і стандартний набір функцій нікого не залишить байдужим – баланс білого, згладжування шумів, зміна кольору, налаштуваннях яскравості і контрастності.

YouCam Makeup

Чарівна iPhone камера, що працює в трьох напрямках. По-перше, допомагає нанести віртуальний макіяж і підкреслити деталі зовнішності ще до того, як зроблена фотографія – процедура «підготовки» очей, брів, губ і інших деталей особи і аксесуарів займе не більше трьох хвилин, а далі – залишиться натиснути на заповітну кнопку для зйомки і можна відразу ж пересилати вийшла роботу в соціальні мережі.

По-друге, в додатку YouCam Makeup вбудований графічний редактор, який допомагає навести красу вже після зйомки. І наостанок – камера допомагає зрозуміти, які проблеми зі шкірою потрібно терміново виправити – зайва сухість, складна текстура, пори, чорні точки.

Kamon

Додаток – нестандартна графічна надбудова для стандартної камери Айфона, що дозволяє працювати в стилі 90-х, коли перші фотоапарати сильно пересвічує картинку і залишали цікаві візуальні ефекти, які зникли разом з появою сучасних фотоапаратів.

Kamon – вірний спосіб повернутися в минуле і відчути принади плівковою зйомки, яка до сих пір користується популярністю в соціальних мережах. До речі, розробники з XIUMEI XUAN допомагає не тільки відкрити доступ до класичних фотографій, але і відчути те, як раніше проходила зйомка (доведеться примружити одне око, а інший – прикласти до верхньої крайки смартфона) – відчуття дивні, але цікаві!

UltiMatte

Сервіс на Айфон, що відкриває доступ до камери з ручними настройками (можна або вибрати відповідні параметри при першому відвідуванні опцій або ж завантажити вже доступний шаблон від інших учасників спільноти, які вирішили поділитися напрацюваннями). З плюсів – ціла купа ефектів, текстур, фільтрів, і інструментів, що змінюють атмосферу знімка буквально за дві секунди.

Працювати з додатком UltiMatte можна і не в форматі камери – вбудований графічний редактор з легкістю сприймає і сторонні вихідні, і навіть в форматі RAW.

Foodie

Заряжающая енергією камера, що перетворює зйомку їжі з рутини – в мистецтво. Ніколи раніше фотографії не виглядали настільки апетитними, смачними і яскравими.

А адже користувачам потрібно всього-то відкрити вбудовану камеру, вибрати відповідний фільтр (або навіть продукт!), А потім – натиснути на кнопку затвора. А далі відбудеться справжня магія, яка обов’язково збере сотні і навіть тисячі лайків в соціальних мережах.

Ссылка на основную публикацию