Додатки для камери для Андроїд: добірка кращих

Доводити знімки до досконалості в графічних редакторах на смартфонах і планшетах з операційною системою Android можна вже давно – міняти контрастність і кольори, додавати рамки і смайлики, прикрашати рамками і написами, і навіть форматувати в напівавтоматичному режимі, досягаючи найкращих результатів.

Але чи варто кожен раз проходити настільки довгий маршрут на шляху до ідеалу, по півгодини плутаючись в меню і розбираючись в деталях? Чи не простіше один раз завантажити відповідний інструмент, який змінить стартову камеру і дозволить кожен знімок зробити неповторним?

Camera360

Соціальна мережа, схрещена з мультифункціональної камерою і розбавлена ​​графічним редактором, здатним в два натискання виправити деякі деталі фотографії (в першу чергу – зовнішність: прибираються нерівності шкіри, змінюється загар, додаються м’язи!). З цікавого – наявність спеціального меню з надбудовами, які дозволяють заздалегідь згенерувати профілі для роботи з камерою в різній час доби або ж для отримання знімків певного формату (портрет, пейзаж).

Неможливо не відзначити і функції соціальної мережі – тут, як і в Instagram, дозволяють ділитися знімками, залишати лайки і коментарі, шукати натхнення і заздрити чужим робіт.

YouCam Perfect

Головне призначення інструменту – робота в режимі «Селфі». Прямо в режимі реального часу, без переходу в меню графічного редактора, можна вносити зміни в зовнішність. Нові кольори, заздалегідь згенерований макіяж, маски, заячі вушка – ніколи раніше особистий портрет не отримують настільки різноманітним і непередбачуваним!

З мінусів – величезна кількість реклами, яку можна перемогти лише за допомогою преміальної підписки, яка обійдеться в кругленьку суму.

AirBrush

Класичний фоторедактор, але працює ще і з камерою. Як відзначають розробники з MEITU, настільки «потужних» результатів світ ще не бачив, але ж потрібно всього-то задати стартові параметри і натиснути на кнопку затвора. А далі відбудеться справжня магія – сяюча шкіра, «правильний», а не завалений горизонт, яскраві очі, вивірений з точки зору кольору пейзаж. З додаткових плюсів – інтуїтивний інтерфейс, з яким розбереться навіть новачок (ще б пак – кожна дія легко вгадати по інформативним іконка і постійно спливаючих інструкцій).

З мінусів – часті технічні огріхи, що виникають в самий невідповідний момент. Особливо болюче результат – виліт з втратою прогресу.

Camera MX

Безкоштовний інструмент, що відрізняється від конкурентів націленістю на роботу в портретному режимі на основну або фронтальну камеру. «Витягнуті» вертикально знімки тут виходять максимально ефектними і непередбачуваними. А вже вбудований фоторедактор дозволить досягти ще більших результатів, головне – проявити терпіння.

А ось до мінусів варто відразу ж віднести рекламу, якої надто багато.

B612 – Beauty Filter Camera

І наостанок – зірка жанру з багатомільйонною аудиторією. З плюсів – значне розмаїття функціоналу. Тут кожен бажаючий здатний працювати з квітами і форматами, додавати стікери і маски, встановлювати особливі настройки для камери, а потім за дві секунди ділитися параметрами з друзями в соціальних мережах. З додаткових переваг – нескінченне розвиток з боку розробників. Оновлення з’являються буквально щотижня і ті технічні помилки, які виникали раніше, тут же усувають!

Ссылка на основную публикацию