Додатки для дзвінків на Андроїд. ТОП-5 кращих

Класичне оформлення меню «Контакти» і інтерфейсу дзвінків на планшетах і смартфонах з Android змінюється з кожною новою версією операційної системою – розробники пересувають ярлики, додають інформативні іконки, змінюють спосіб взаємодії з телефонною книгою і системою «швидких відповідей». І, хоча зміни красиві з погляду графіки, і досконалі з технічної, кожен власник техніки з Android мріє внести індивідуальні корективи в усталені правила. Яким чином? За допомогою кастомних «дзвонилок», що змінюють і дизайн, і функціонал, а заодно захищають від несподіваних змін, відмінних розробниками з Google.

ТОП-5 програм для дзвінків на Андроїд:

RocketDialDialer Contacts

Телефонна книга, поєднана з повноваженнями нестандартного інструменту для здійснення дзвінків. Інтерфейс стриманий і інформативний, хоча і перенасичений кнопками, іконками, неоднозначними переходами і спливаючими меню.

З плюсів – наявність функції «Резервна Копія» для разового збереження всіх номерів телефонів, що знаходяться і на SIM-карті, і в пам’яті смартфона або планшета. А ще – передбачений пошук «Дублікатів», «Захист від спаму» і навіть «Чорний список», який легко змінювати і доповнювати практично в будь-який момент. А ось чого точно бракує – який-небудь захисту від реклами. Перериватися на всілякі повідомлення доводиться частіше, ніж хотілося б.

ExDialer – Dialer Contacts

Знову контакти, знову повноваження «звонилки», та ж резервна копія, але з деякими важливими змінами. В першу чергу варто відзначити наявність системи жестів – розробники пропонують легкими дотиками по екрану переходити по меню, викликати недавніх абонентів, переглядати історію дзвінків і повідомлень, а заодно – проводити блискавичну інтеграцію з Skype, Telegram або WhatsApp (по суті, інші месенджери не потрібні, досить озброїтися ExDialer).

Друга важлива перевага – настройка тем. Комплексно поміняти розташування кнопок, розділів і каталогів можна, але вплинути на підтримувані кольору, деякі анімації і шрифти – в будь-який момент.

Ну, а мінус – знову реклама, хоч і відключається (доведеться заплатити від 200 гривень).

PixelPhone Pro

Мультифункціональний помічник з яскравим інтерфейсом, приголомшливою оптимізацією (навіть давно застарілі смартфони однозначно оцінять зміни і стихнуть від збільшеного навантаження) і вже знайомим функціоналом. Дзвінки, робота з адресною книгою, чорний список, жести. А ось відмінності вже цікавіше. По-перше, робота відразу з двома або трьома SIM-картами без «перелогіна», а по-друге, наявність функції «Запис виклику» (працює тільки в Pro версії і після обов’язкової настройки).

Simpler

Лаконічний, нехитрий, але як і раніше користується популярністю інструмент, який працює в трьох напрямках – очищення адресної книги в напівавтоматичному режимі (підчищаються зайві записи і пропонуються під видалення контакти, які давно не використовувалися), пошук дублікатів, здійснення дзвінків в зручному форматі зі збереженням історії , тотальної деталізацією дзвінків і купою додаткових подробиць.

Eyecon

Організатор, оптимізатор і прискорювач від маловідомої, але блискавично розвивається студії. Головна ідея сервісу – тотальна настройка кожного елемента, доступного на екрані. Розробники дозволяють поповнювати фотографіями «Адресну книгу», використовуючи інформацію з соціальних мереж і месенджерів, вводити в експлуатацію автовідповідач, блискавично визначати номер і захищатися від спаму і навіть підписуватися на інформаційні новини, відкриваючи ще більше цікаво. Як такий функціонал пов’язаний з телефонними дзвінками – невідомо, але відірватися – неможливо!

Ссылка на основную публикацию