Додатки для батареї Андроїд: перевірка, калібрування, економія

Закінчується раніше, ніж передбачалося заряд батареї частенько застає зненацька – начебто середина дня, смартфон не діставався з кишені, а на екрані вже з’явився значок відповідного повідомлення, мовляв, пора переходити в режим економії заряду.

Тут же в справу вступають стандартні методи захисту – зниження яскравості, відключення програм і Wi-Fi і мобільного зв’язку, вивантаження «зайвого» з фонового режиму. Але, як підказує практика, перерахованих методів для максимального результату недостатньо, можна досягти ще більших результатів, скориставшись силою сторонніх помічників – додатків для батареї.

Amplify

Мультифункціональний, перевірений часом і доведений до технічної досконалості Андроїд інструмент, призначений для тотального контролю над тим, як смартфон або планшет витрачає акумулятор. Розробник Rayn Steckler дозволяє розібратися з кожною «дрібницею», здатної вирватися з-під контролю – будильник, таймери, голосові виклики, яскравість і відображення екрану, гучність звуку – кожен елемент, здатний «знищити» останні відсотки заряду можна з легкістю деактивувати.

Але тут варто розуміти – Amplify запрацює тільки при наявності Root-прав. Без повноважень суперкористувача не вийде навіть базовий тест пройти, який вказує, які параметри і поточні настройки варто змінити для додаткової енергоефективності.

Avast Battery Saver

Працюючий в напівавтоматичному режимі помічник, здатний і відобразити поточну статистику використання Андроїд техніки, і на 20% збільшити можливий термін служби акумулятора до повної розрядки. Як і у випадку з Amplify варто пам’ятати про важливе «але» – пророблені процедури стають корисними в тих випадках, коли користувачі дотримуються певних правил при експлуатації.

А саме – не намагаються знову запустити десяток додатків, викрутити яскравість на максимум і залишити в тлі з десяток інструментів. Зовсім навпаки – якщо вже Avast прийняв якісь дії, то і діяти потрібно економно – дзвонити, писати повідомлення, відкривати месенджери, та й годі.

Du Batter Saver

Напханий функціями «комбайн» справляється, мабуть, з будь-якими проблемами, що виникли при використанні техніки з операційною системою Android. Тут передбачено і штатний режим «охолодження» розігрівшись процесора, і оптимізація ОЗУ, і очищення скупчився на внутрішній або зовнішній пам’яті сміття, і контроль автозавантаження. А вже стежити за економією заряду Андроїд батареї і зовсім дозволяють трьома способами – через рекомендації, в інтерфейсі Du Battery Saver і за допомогою віджета.

Єдиний недолік – перебріхування фактів. Розробники немов намагаються при кожній перевірці або економії встановити новий світовий рекорд, а тому і пишуть про якихось невідомих відсотках або гигабайтах очищених файлів. Хоча результат частенько практично нульовий.

Greenify

Інструмент, що дозволяє в два натискання перевести смартфон або планшет з стандартного режиму в «економічний» або «максимально економічний», коли заряд батареї витрачається тільки на найважливіші речі – перегляд часу на мінімальній яскравості (яка додатково зменшена штучним чином), дзвінки, повідомлення, відправка e-mail.

З додаткових плюсів – докладна інструкція і наявність відразу кількох графіків і схем, що дозволяють розібратися в зміни, що відбулися і в тому, як вплинув вибір режиму безпосередньо на економію.

GSAM Battery Monitor

Моніторинг витрати акумулятора, вивчення фонових процесів, що віднімають ОЗУ, пошук і вибір рішень для зменшення витрати заряду батареї і збільшення щоденної роботи техніки. Пропоновані поради дійсно впливають на підсумковий результат, та ще й не вимагають спеціальної підготовки – в пропонованому функціонал розбереться навіть новачок, ні разу не стикався з подібними інструментами.

Ссылка на основную публикацию