Додатки антирадари для Айфона: ТОП кращих

Додатки антирадари на Айфон будуть корисні будь-якому водієві, за допомогою додатків можна відстежувати швидкісні режими і уникати штрафів.

Стаціонарні і пересувні камери і радари, що фіксують порушення швидкісного режиму, вже давно стали незамінним атрибутом міських доріг, автомагістралей і шосе. А тому і життя автомобілістів, які звикли нехай і незначно, але «прискорюватися» по дорозі на роботу або додому, сильно ускладнилася.

Стало більше штрафів за неакуратну їзду, а процес пересування по місту – з купою обмежень і умов – перетворився із задоволення в випробування, яке давно не приносить радості. Настав час хоч трохи, але скрасити життя кожного любителя автомобілів – пора шукати мультифункціональні мобільні антирадари для iPhone:

стрілка

Безпрограшний варіант для тих, хто цінує енергозбереження (інструмент дбайливо ставиться до акумулятора і навіть в активному режимі витрачає мінімальну кількість заряду), бажає підтримки від голосового помічника, і готовий до безперервним і корисним оновлень, які з’являються практично щотижня (розробники правлять оптимізацію і змінюють становище радарів на карті),

Допомагає додаток Стрілка і на території Російської Федерації, і далеко за межами – в СНД чи Європі. Але ось спосіб взаємодії з антирадаром нестандартний: тут не передбачена карта, орієнтуватися доведеться на візуальні повідомлення і звуки.

ContraCam

Сервіс на Айфон, схрещувати воєдино детальну навігацію і пошук різних камер, заміряли швидкість. Переваг у ContraCam багато – економія мобільного трафіку, вибір маршруту в обхід платних доріг і швидкісних діаметрів, попередження про небезпеки і заторах, докладний запис поїздок, збереження міток.

І головне – поширюється сервіс безкоштовно, без підписок, реклами і нав’язливих повідомлень. Якщо вже з’явилося бажання економити на штрафах, то разом з ContraCam легко домогтися тих результатів, які і не снилися конкурентам!

Спідометр і антирадар

Мультифункціональний інструмент на Айфон з лаконічним, але налаштованим оформленням, декількома функціями і унікальним алгоритмом розрахунку швидкості. Взаємодіяти з інструментом легко – варто лише видати права на використання параметрів геолокації, і далі залишиться тільки спостерігати за повідомленнями і підказками.

Додаток «Спідометр і антирадар» попередить про швидкісний режим, підкаже, яка максимальна швидкість дозволена на ділянці, скільки ще залишилося до кінця поїздки.

З нестандартних можливостей – проекція зображення на лобове скло або бортовий комп’ютер – в такій манері стежити за корисною інформацією ще легше!

SmartDriver

Додаток – незамінний компаньйон на Айфон для водіїв, який зосереджений на цілому ряді функцій. По-перше, навігація і пошук маршруту в обхід пробок, світлофорів та камер, заміряли швидкість. По-друге, запис подій, що відбуваються в форматі відеореєстратора.

По-третє, голосова допомога з підказками, що стосуються небезпек на дорогах і погоди за вікном. Працювати з SmartDriver можна і на території країн СНД і навіть в Європі і США. Причому для повноцінної роботи не доведеться нічого завантажувати і витрачати тисячі мегабайт мобільного трафіку. Економія тут позамежна!

Антирадар

Новачок жанру на Айфон, стрімко обростає захопленої аудиторією. І головна причина цього – база знань. Більшої колекції камер не відшукати ніде! І розробники програми з Everyday Apps подібне перевага ставлять на перше місце. І не дарма – за перевищення швидкості на 20 кілометрів на годину штраф становить 500 гривень. А разом з антирадаром можна ні про що не турбуватися – випадкових штрафів ніхто не призначить!

Ссылка на основную публикацию