Додаємо значок комп’ютера на робочий стіл Windows 10

Запит, як повернути значок-ярлик «Мій комп’ютер» на робочий стіл в Windows 10, сьогодні є найбільш затребуваним серед багатьох власників новітнього 10 варіанта. Причина тому – відсутність за замовчуванням цього корисного ярлика на столі комп’ютерної системи в Віндовс 10. І хоча саме рішення даної проблеми в 10 версії досить просте, у багатьох людей, які вперше зіткнулися з цим програмним забезпеченням, виникають деякі труднощі. Існує кілька цілком простих і оперативних рішень, які допомагають додати потрібний елемент. Нижче представлені найбільш легкі і популярні з них.

Основні способи

У 10 версії Windows заради повернення важливих значків, таких як «Мій комп’ютер», «Кошик», «Мережа» і т. Д. Існує той же шлях управління ярликом, що і в попередніх версіях програми. Але запускається він дещо іншим способом. Щоб його відкрити – правою кнопкою миші клікніть по робочому столу. У меню, потрібно буде вибрати розділ «Персоналізація», а потім перейти до підпункту «Теми».

У цьому розділі ви знайдете спеціальний пункт «Параметри значків». Відкривайте його, і ви зумієте активувати «Мій комп’ютер», а також самостійно визначити, які ще знаки ви хочете там бачити. Як тільки ви зробили свій вибір, просто натисніть на «ОК». Після цього ви знайдете довгоочікуваний знак як ярлик на вашому робочому столі.

Є також і інші неважкі варіанти повернути потрібні значки. Вони корисні як для Windows 10, так і для свіжих доповнень цієї популярної системи 10 версії.

В панелі для управління Віндовс 10 в пошуковій рядку напишіть коротке слово «Значки». У з’явилися відповідях ви відразу виявите розділ під назвою «Показати / заховати звичайні значки робочого столу». Клацніть по цьому пункту, і ви побачите вже знайоме вам невелике меню, в якому можна вибрати потрібні, щоб їх відображати. Після того, як ви вибрали всі значки, які необхідні, знову натисніть на «ОК».

Є ще один не проблемний спосіб домогтися повернення значка «Мій комп’ютер». Ви можете вивести вікно з настройками для появи символів там, де потрібно, однією неважко командою. За допомогою простого поєднання клавіші Windows і клавіші R викличте вікно «Виконати». В даному вікні вам просто потрібно буде ввести рядок: Rundll32 shell32.dll, Control_RunDLL desk.cpl ,, 5

Після цього ви побачите на моніторі меню з потрібними вам параметрами для всіх налаштувань.

Ссылка на основную публикацию