Для чого потрібен комп’ютер

Комп’ютер це електронно-обчислювальна машина і якщо спочатку він створювався для надання допомоги людині в складних обчисленнях, то зараз про це складно говорити. Безумовно є люди, які працюють за допомогою комп’ютера, заробляють гроші для сім’ї, але зараз комп’ютер практично в кожному другому будинку, а у кого то їх в сім’ї і кілька штук, але використовують ці машини для чогось важливого і корисного?

Більшість людей використовують комп’ютер, як засіб розваги, він їм потрібен, щоб грати в ігри, компанії або мережеві онлайн ігри, використовують для заливки незрозумілих відео на популярні відео сервіси і з появою соціальних мереж більшість ну просто стирчать там цілими днями, одні слухають музику, інші гортають нескінченно паблік. Ми стали залежні від комп’ютера і потрібен він для розваг, а не для якихось корисних справ. Матусі сидять в онлайн іграх постійно, замість того, щоб навчати свою дитину абетці наприклад.

Є люди, які прагнуть до саморозвитку, за допомогою комп’ютера вивчають іноземні мови, пишуть корисні додатки, сайти, монтують відео і на цьому заробляють пристойні кошти. Але цих людей одиниці. А всім решта для чого потрібен комп’ютер? Розважатися, балдеть, чадіти зі всяких приколів в інтернеті, які з’являються постійно, качати своїх персонажів нескінченно в іграх, піднімати їм ранги і рейтинги, просувати чужі проекти, брати участь у будь-яких пірамідах, адже більшість навіть деколи не розуміють, що натискають, а потім з їх телефону списують кошти, випадків маса.

Розділю людей на кілька груп, кому і для чого потрібен персональний комп’ютер.

Швидка навігація

ботани

Вчаться, удосконалюються, створюють, просувають, заробляють. Вік різний може бути це молодик, якому 12 років і він вже програмує на різних мовах програмування. Такі люди домагаються успіху.

школярі

Якщо ви поглиблено вивчаєте інформатику, то вам звичайно потрібен буде комп’ютер і не обов’язково потужний, досить простенького комп’ютера. Принтер річ корисна, але не обов’язкова, буває задають реферати, але при бажанні можна в бібліотеці на комп’ютері його зробити, було б бажання. Так що школярі, у яких є комп’ютер, більшість просто його використовують для розваг, в танки всякі грають тощо.

студенти

Для студента комп’ютер важливіший, ніж для школяра, особливо якщо цей студент ще й навчається в іншому місті від будинку. Але знову ж таки, раз в тиждень поставлять щось зробити на комп’ютері, а решту днів він буде або вимкнений, якщо студент любить по гуляти, або навпаки буде цілодобово включений незрозуміло для чого, ігр та соціальних мереж.

Офісні працівники

У наш час не мало людей працюють за комп’ютерами, а у вільний від роботи час думаєте вони щось вчать або пишуть софт? Ні звичайно, я думаю що відсотків 90-95, таких працівників у вільний час сидять в цих же контактах, грають або дивляться всякі ульотні відео. Особисто я бачив як начальник кричав на офісного планктону, яким років під 40, щоб той менше грав.

Всі решта

До цієї групи належать всі інші люди. Ті хто вже одружений, ті, хто працює, домогосподарки і так далі. Навіщо і для чого їм потрібен комп’ютер. Тут насправді варіантів багато, одним потрібно раз на тиждень приміром щось знайти в мережі, кому то поговорити з дітьми, які в іншому місті, але що я хочу сказати. Багатьом все одно ця машина потрібна для развлекухи. Вийшов новий серіал? Біжать в інтернет дивитися онлайн або завантажувати. Вийшла нова гра? Біжать купувати і проходити. Підсівши на цю машину, складно з неї зіскочити, я і сам себе відношу до цієї групи і у мене теж є залежність, хоча я і намагаюся менше використовувати для розваг, а більше для справи, для заробітку, у мене це не дуже то і виходить . Іноді мені хочеться позбутися від комп’ютера, взяти все і розпродати і виїхати куди-небудь в село, можливо я так і зроблю як небудь потім, але поки не готовий.

Ссылка на основную публикацию