Дізнайтеся, як отримати Windows 10 і оновити свій комп’ютер до Windows 10.

Зазвичай, діти вчаться рахувати до 10 вже в першому класі. Щож, в світі комп’ютерних технологій звіт в одиницю це вже досягнення. Microsoft не тільки яскраво стверджує, що навчилася рахувати до 10, але і заявляє, що змогла перестрибнути цілу одиницю в порядкових числівників.

Після релізу Windows 8 компанія зайнялася розробкою системи з індексом 10. Що з цього вийшло? Завдяки безкоштовному оновлення до Windows 10 у нас є можливість спробувати на смак нову «десяточку».

Варто сказати, що Microsoft оновлює до Windows 10 офіційно тільки ліцензійні системи. Але, по факту, активована система може бути оновлена. А ви, напевно, розумієте, що далеко не будь-яка активована система є ліцензійною. Тут вже питання етичний. Здається, що в майбутньому корпорація планує заробляти більше не на продажу самої ОС, а на якихось додаткових сервісах, наприклад, показі реклами або навпаки, її відключенні. Хоча варто відзначити, що безкоштовним оновлення є лише на рік, а далі буде видно. Отже, як же отримати оновлення до Windows 10?

Це можна зробити з систем Windows 7 і Windows 8. У цій статті обговорюються тільки технічні моменти, пов’язані з оновленням до Windows 10.

Викачуємо майстер поновлення до Windows 10

На російськомовному сайті Microsoft необхідно завантажити завантажувач установчого пакета. Файл розміром близько 6 Мб допомагає визначити чи підтримує ваша версія ОС оновлення і якщо так, завантажує сам інсталяційний пакет.

Оновлення до Windows 10 на офіційному сайті Microsoft
Оновлення до Windows 10 на офіційному сайті Microsoft
Запускаємо завантажувач оновлень

Для оновлення, таким чином, необхідне стабільне, і досить швидке з’єднання з Інтернет. Запускаємо файл завантажувач і чекаємо деякий час.

Підготовка до встановлення оновлень

Кілька разів тиснемо далі.

Створення носія з Windows 10
Можливість поновлення до Windows 10
Підготовка до встановлення windows 10

Погоджуємося з ліцензійною угодою.

Прийняти угоду Windows 10

Завершуємо створення інсталяційного пакету.

останні приготування
Оновлення готове до установки

Установка оновлень до Windows 10

Коли файли завантажені їх потрібно розпакувати і встановити. Ясно, що це відбувається в автоматичному режимі, подяку Біллу Гейтсу :).

Початок установки оновлень
Підготовка до перезавантаження

Комп’ютер перезавантажується і починається остання частина установки системи.

Вид екрану відразу після перезавантаження
Процес оновлення до Windows 10

Ура! Установка завершена. Буквально кілька моментів з налаштування. Як бачите, обліковий запис збереглася.

оновлення завершено

Особливих налаштувань на наступному етапі робити немає необхідності.

Налаштування після поновлення до Windows 10

Додаткова реклама деяких нових функцій.

Нові функції Windows 10

Вхід в обліковий запис.

Входимо в вчений запис

Ще кілька хвилин фонової настройки.

Фонова настройка перед включенням

І, все здорово, перед нами Windows 10.

Робочий стіл Windows 10

Пару слів про версії системи після оновлення. Windows 10 існує в чотирьох основних версіях. Для домашніх користувачів мають значення тільки дві. Home (Домашня) і Pro (Професійна). Остання позиціонується більше для малого бізнесу і відрізняється функціями, які домашні користувачі найчастіше не використовують.

У наводиться прикладі я оновлював Windows 10 з Windows 8 Pro, тому, зрозуміло, що система оновилася до Windows 10 Pro. А на комп’ютері, який я хотів оновити до Windows 10 з Windows 7 Home Basic була встановлена ​​Windows 10 Home. За посиланням можете побачити таблицю порівнянні версій Windows 10 від Microsoft.

Звичайно, Windows 10 має деякі відмінності, особливо, якщо ви користувалися найпопулярнішою Windows 7. Але, все нове рано чи пізно стає звичним і ми навіть думаємо: «Як ми жили без цього раніше?» Будемо сподіватися, що так одного разу скажімо про оновлення до Windows 10, а поки тестуємо і ділимося спостереженнями.

(Поки оцінок немає)
Завантаження …

Ссылка на основную публикацию