DivX Codec – кращий набір кодеків для роботи з FullHD

Розробник: DivX
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 2,32 Мбайт
оновлений: Май 24, 2017

DivX Codec Pack – набір кодеків, призначений для коректного відтворення MKV, а також DivX файлів. Пакет розповсюджується абсолютно безкоштовно. Так як кодеки мають апаратну підтримку DXVA, картинка відтворюється відео буде гладкою, без будь-яких спотворень. До того ж з’являється можливість відтворювати фільми з високою якістю.

Набір кодеків дозволяє не тільки дивитися відео, а й підключати субтитри. При цьому не має значення, чи підтримує подібну функцію, використовуваний вами плеєр. Для цього всього лише в настройках програвача необхідно вказати встановлений кодек. Розробники постаралися здивувати користувачів, додавши можливість передачі зображення на ігрові консолі.

Основні можливості

  • Можливість конвертації файлів;
  • Робота з потоковим відео;
  • Створення знімків екрана;
  • Підтримка субтитрів;
  • Відтворення додаткової аудиодорожки;
  • Взаємодія з ігровими консолями;
  • Можливість запуску відео через вбудований програвач;
  • Інтеграція з будь-якими існуючими відеоплеєра;
  • Згладжування відео (навіть неякісного).

переваги

Перш ніж завантажити DivX, рекомендується ознайомитися з його перевагами. Головним достоїнством набору кодеків можна вважати можливість відтворення відео у високій якості. Без подібного набору буде складно запустити відео в форматі MKV або DivX.

Іноді виникає ситуація, коли потрібно підключити субтитри. На жаль, велика частина програвачів не здатна взаємодіяти з файлом субтитрів. Завдяки «Кодек Дівікс», ви зможете прикріпити файлик з текстом до будь-якого плеєра.

Ще одним відчутною перевагою набору кодеків є наявність вбудованого конвертера. Таким чином, можна перетворити файл в будь-яке відео формат.

Великим плюсом можна вважати те, що кодек встановлюється навіть на слабкі ПК. При цьому навантаження на процесор практично не виявляється. Звичайно, якщо буде запущено великий файл в якості 1080p, то «машина» почне пригальмовувати, але подібне відбудеться не з вини кодека.

DivX: Codec Pack можна викачати абсолютно безкоштовно. При цьому не потрібно володіти особливими навичками, що встановити пакет і розібратися в його роботі. Важливо відзначити, що при завантаженні набору рекомендується проводити перевірку дистрибутива на віруси. Щоб знизити ймовірність зараження, рекомендується користуватися офіційними джерелами.

недоліки

Як і будь-який додаток, набір кодеків має деякі недоліки. Незважаючи на те, що DivX: Codec можливо завантажити безкоштовно, вбудований конвертер потребує придбання ліцензії. Для перевірки роботи перетворювача розробниками було виділено 15 днів.

Частина користувачів вважає недоліком того, що кодек пак неможливо запустити на операційній системі Linux, так як додаток доступний тільки для Windows і Mac OS.

Ще одним великим мінусом, особливо для недосвідчених користувачів, вважається часткова русифікація призначеного для користувача інтерфейсу. У зв’язку з цим можуть виникнути складності у вивченні функціоналу кодека.

Принцип роботи

Перед тим як встановити кодек, його потрібно спочатку завантажити. Це можна зробити з офіційного сайту: «www.divx.com». Система завантажує дистрибутив за кілька хвилин. З установкою також складнощів виникнути не повинно.

Щоб кодек почав коректно працювати, після процесу інсталяції, необхідно перезавантажити комп’ютер. Тільки після цього, з набором кодеків зможе працювати будь-який раніше встановлений програвач.

Принцип роботи програми полягає в тому, що на відміну від інших кодеків, навантаження здійснюється не на центральний процесор, а на графічну карту. При цьому відео відтворюється, без будь-яких спотворень і пригальмовування системи.

Завдяки інтерфейсу DirectX Video Acceleraion, на комп’ютері запускається відео з якістю FullHD. Це ж стосується і форматів MKV і Blu-Ray. Так як кодек пак оснащений вбудованим плеєром, його можна використовувати в якості основного програвача.

висновок

Codec Pack від DivX є одним з кращих додатків, призначених для відтворення відео високої якості. Звичайно, в мережі можна знайти альтернативні додатки, але немає гарантії, що вони також добре впораються з поставленим завданням. Якщо виникнуть проблеми з пакетом, його завжди можна замінити.

Відео огляд набору кодеків

Ссылка на основную публикацию