DirectX 12 – дата виходу

Вітаємо на сторінках нашого сайту, дорогі друзі! Сьогодні ми обговоримо дуже хвилююче питання для багатьох геймерів – DirectX 12 і його дата виходу, гравці скучили за новими графічним «наворотів» в іграх, тому з нетерпінням чекають виходу нового «директив», який обіцяє привнести більше красот і реалізму в графіку ігрових проектів. Для початку давайте з’ясуємо, що нового нас чекає в новій версії DirectX.

Що нового?

Розробники роблять головний упор на поліпшення роботи між апаратної начинкою і ПО, щоб максимально ефективно підвищити оптимізацію, кажучи простіше, в нових іграх, теоретично, ми будемо бачити більш просунуту графіку, але ресурсів ПК при цьому витрачається буде не набагато більше, ніж при роботі з DirectX 11.

Творці нового «директив» обіцяють зменшити навантаження на наші центральні процесори, пояснюючи це тим, що найбільше значення в майбутніх іграх буде віддаватися графічного процесора, а не CPU, тобто якщо ви геймер, то свою увагу при апгрейді комп’ютера в майбутньому потрібно буде звертати на потужну відеокарту, а не на процесор.

Тим, хто грає на приставках, буде приємно дізнатися, що DirectX 12 з’явиться і в новому Xbox One, про PS4 поки що даних немає.

У 12-му «директ» розробники ігор отримають більш поглиблене управління ресурсами апаратної начинки, ігри можна буде простіше оптимізувати і покращувати. Робота з центральним процесором покращитися, розподіляти завдання по ядрах можна буде ефективніше, для простого геймера це, безсумнівно, перевага, ігри з підтримкою DirectX 12 будуть більш правильно використовувати ресурси процесора, що позбавить від докучливих лагов і гальм.

Також новий директ ікс дозволить розробникам більш глибоко взаємодіяти з відеопам’яттю відеокарт, тобто тепер ресурси відеоадаптера НЕ розтрачуватимуться «в порожню», отже, геймери отримають більш красиву графіку без затрачивания додаткових ресурсів.

Багатьох гравців цікавить питання – чи потрібно для DirectX 12 купувати нову відеокарту? Поки що точно на нього відповісти не можна, але з’явилися дані, які натякають, що новий директ ікс запрацює і на «старих» відкритих, тобто купувати новий апарат не буде потрібно! Це, безсумнівно, чудова новина, геймерам не доведеться розтрачуватися. У випадку з компанією Nvidia, новий «директ» будуть підтримувати відеокарти на архітектурі – Fermi, Kepler і Maxwell. Відкрите фірми AMD також будуть підтримувати нову технологію, але не всі, а ті, що створені на чіпі GCN, це апарати сімейства Radeon 7000 (починаючи з Radeon 7770) і вище.

Особливості

Дата виходу DirectX 12 випала на вихід нової операційної системи Windows 10, як багато і очікували. Приємно, що розробники не впровадили свою технологію виключно в нові лінійки відеокарт, а залишили сумісність з минулими моделями карт. Новий директ ікс буде працювати на картах AMD лінійок: R9, R7, 8000 (починаючи з моделі 8570), 7000 (починаючи з моделі 7730).

Використовувати нову технологію зможуть відеоадаптери Nvidia таких моделей: від 820M і до GTX 980M (відеокарти для ноутбуків), і від GTX 950 і до GTX 980, а також Titan.

Є ймовірність, що поступово будуть додаватися підтримка більш ранніх моделей відеокарт, тому у геймерів, які не збираються робити апгрейд, є шанс спробувати нові технології на своїх відеоадаптерах минулих поколінь.

Ссылка на основную публикацию