Діагностика і виправляти неполадки мережі неполадок в Windows

Локальна мережа являє собою механізм, функціонування якого залежить від зовнішніх чинників: стабільності електроживлення, кількості і якості встановлених програм, апаратного забезпечення комп’ютерів, захищеності від зовнішніх загроз і т. Д. Кожен з них може стати причиною нестабільної роботи або відмови локальної мережі. 

Для діагностики та усунення подібних збоїв в Windows 7 передбачено досить ефективний штатний механізм. Щоб його запустити, виконайте команду Пуск > Панель управління. Мережа та інтернет >> Центр управління мережами і загальним доступом >> Пошук та усунення несправностей – відкриється відповідне вікно.

У цьому вікні виберіть один з наступних режимів діагностики та усунення неполадок.

  • Підключення до інтернету – якщо виникли проблеми з підключенням до Інтернету, то клацніть на цьому пункті. На наступному етапі система попросить вказати, якого роду проблеми виникли: з виходом в Інтернет в цілому або з підключенням до конкретної веб-сторінці. У першому випадку буде виконано тестове підключення до сайту www.microsoft.com і при виявленні проблем на екрані з’являться їх опис та рекомендації щодо усунення. У другому потрібно вказати адресу проблемного ресурсу, і система з’ясує причину, по якій не вдається його відкрити.
  • Загальні папки і Домашня група – ці режими використовують для діагностики і усунення мережевих помилок, які виникають при роботі з підключенням до загальних папок на чужих комп’ютерах: перший – якщо доступ здійснюється з робочого комп’ютера, другий – якщо ваш ПК підключений до домашньої мережі. Щоб виявити проблему і переглянути можливі способи її усунення, вкажіть мережеве розміщення проблемної папки.
  • Мережевий адаптер – виберіть цей пункт і дотримуйтесь вказівок на екрані вказівок, якщо збої обумовлені проблемами з мережним адаптером. Всі дії виконуються в покроковому режимі, і, як правило, процес діагностики і усунення неполадок не викликає ускладнень. ?
  • Вхідні підключення – при виникненні труднощів з вхідними з’єднаннями (коли комп’ютер недоступний для інших учасників мережі) клацніть на цьому пункті. Крім іншого, майстер діагностики та усунення неполадок перевірить, чи не впливають на виникнення проблем захисні настройки брандмауера.

Діагностика мережі Windows 10

У Windows 10 у вас є новий інструмент під назвою “Засіб усунення мережевих неполадок”. Ви можете знайти його, натиснувши на значок пошуку в лівому нижньому кутку і введіть слово Мережу. У результатах пошуку натисніть на “Перевірка стану мережі” >> “Засіб усунення мережевих неполадок”.

Ще один спосіб дістатися до діагностики мереж, це відкрити Параметри >> Мережа та Інтернет >> Засіб усунення мережевих неполадок.

При запуску Діагностики проблем з мережею починається процес виявлення ваших проблем з підключенням. Через деякий час цей інструмент покаже, чи вдалося знайти будь-які проблеми чи ні. Коли проблема знайдена, Windows Network Diagnostics покаже опис і запропонувати рішення, якщо це можливо.

Ссылка на основную публикацию