Детальна інструкція, як прибрати водяний знак з фото

Вам доводилося видаляти із зображення текстову або графічну інформацію (водяний знак)? Зазвичай це автоматичне проставлення дати, або напис підтверджує першоджерело. Що робити? Розглянемо, як прибрати водяний знак з фото використовуючи спеціалізований софт або про допомогу онлайн сервісів.

Що це таке

Водяний знак – напівпрозора напис або логотип. Використовується для захисту авторських прав. Часто застосовується фотографами для розміщення контактних даних.

Як прибрати водяні знаки з фото онлайн в Photopea

Переходимо за адресою: https://www.photopea.com/. Для вибору мови натисніть: Завантажуємо картинку на сайт. Наприклад, на фото є дата зйомки. Скористаємося такими інструментами: 1. Точкова кисть; 2. Заплатка; 3. Пензель відновлення. Вміст тексту однорідне. Тому джерелом клонування виберіть поруч знаходиться ділянка. Збільшите зображення інструментом «Лупа». Встановіть розмір кисті. Жорсткість поставте вище п’ятдесяти відсотків. Виберіть ділянку, біля напису яким заллється текст. Натисніть на ньому мишкою, одночасно утримуючи клавішу «Alt». Пройдіться по напису.

Якщо фон неоднорідний використовуйте «Штамп», постійно змінюючи джерело клонування.

Готовий результат експортуйте. Виберіть формат. Відкриється вікно де пропишіть висоту, ширину і якість.

Pixlr Editor

Програма Pixlr прибирає водяний знак з фото онлайн. Редактор простий у використанні. Завантаження і установка не потрібно. Дозволяє працювати без реєстрації. На відміну від редактора, розглянутого вище, сервіс використовує Flash технологію. Для роботи сервісу, встановіть відповідне ПО. Як це зробити дивіться в статті: «Завантаження Flash Player». Реєстрація не потрібна. Для завантаження зображення натисніть відповідний пункт. Збільште потрібний фрагмент фото інструментом «Лупа» або коліщатком миші. Видаліть напис інструментами «Корекція» або «Штамп». У моєму прикладі, на неоднорідних ділянках краще використовувати «Штамп». Для збереження готового результату натисніть: Пропишіть параметри зберігається зображення. Ми розглянули, як прибрати водяні знаки з фото онлайн безкоштовно. Розберемося, як стерти напис використовуючи спеціалізований софт.

Як прибрати водяні знаки з фото в Фотошопі (Photoshop)

Виділіть напис чарівною паличкою (можна ласо). Щоб відзначити одночасно кілька областей, натисніть і утримуйте «Shift». Вийшло таке: Зробіть кордону виділення більше на один піксель, щоб менше коригувати зображення. Далі: Натисніть «Delete». Відкриється вікно де встановіть такі значення: Ось що вийшло: Похибки усуньте інструментом «Штамп». Натискайте мишкою найближчі області, одночасно утримуючи клавішу «Alt». Клонуйте їх на місцях де похибка.

спосіб 2

Відкриваємо зображення. Створюємо копію використовуючи комбінацію клавіш «Ctr + J». Вибираємо інструмент «Перо». Виконаємо обведення. далі: Радіус розтушовування нуль пікселів. далі: вибираємо: Дивимося результат.

висновок

Ми розглянули, як прибрати водяні знаки з фото онлайн редактором і Photoshop. Якщо робота з програмою здасться складною, видалити написи можна онлайн сервісами. У них алгоритм дій схожий.

Ссылка на основную публикацию