Де знаходиться папка автозавантаження в Windows 10

Здрастуй відвідувач. Про папці автозавантаження в Windows 10 ти зацікавився: для того щоб туди щось додати або для того, щоб щось прибрати. А ось де вона знаходиться ти не знаєш. Я вже досить великий час користуюся десяткою і можу допомогти в цьому питанні.

Почну з того що таких папок на комп’ютері може бути кілька. Діляться вони з прав доступу. Давайте розберемо все по порядку.

Як знайти папку Автозавантаження

Загальна папка автозавантаження буде запускати всі програми і ярлики на програми, які там знаходяться. Щоб до неї дістатися потрібно пройти в адресному рядку провідника за наступним шляхом:

C: ProgramData \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ StartUp

Ще існує папка конкретного користувача – вона запускає програми лише тоді, коли в систему заходить певний користувач. Наприклад на комп’ютері є 2 облікові записи це ПАПА і МАМА. В автозавантаженні користувача МАМА лежить програма «Рецепти.exe» Автоматично вона запуститься тільки у неї. Якщо за комп’ютер сяде ПАПА, то програма запускатися не буде.

Папка автозавантаження конкретного користувача знаходиться за адресою:

C: Users \ Username \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ Startup

Де Username це ім’я вашого користувача. Не забудьте змінити його.

Підводні камені

Якщо просто йти по шляху через провідник (тобто зайти на диск С, знайти папку Users і тд.), В певний момент ви зіткнетеся з відсутністю потрібної папки. Відбувається це тому, що системні папки в Windows 10 приховані.

Виправити положення допоможе активувати відображення прихованих папок.

як побачити приховані файли в windows 10

Використовуємо адресний рядок

Якщо ви не хочете морочитися з включенням прихованих файлів, то просто скопіюйте один із запропонованих вище шляхів, внесіть необхідні зміни. (Змініть на своє ім’я користувача). Далі натисніть комбінацію клавіш Win + E і вставте у відкрите поле раніше скопійований шлях.

Через командний рядок

Якщо ви хочете відчути себе справжніх компьютерщиком, то спробуйте потрапити в папку Автозавантаження через адміністративну утиліту. Для її виклику наберіть Win + R а у вікні, напишіть одну з наступних команд.

  • shell: common startup – доступ до спільної папки;
  • shell: startup – доступ до папки поточного користувача.

Мабуть тут можна закінчити і тепер ви знаєте як відкрити папку автозавантаження в Windows 10 Нехай не стандартними способами. А для мене найпростіше це скористатися вбудованим пошуком. Я просто забиваю туди слово Автозавантаження і бачу потрібну мені папку.

Ссылка на основную публикацию