Де здійснюється складання Samsung Galaxy S8

Доброго часу доби, шановні відвідувачі. У цій статті ми дізнаємося, де здійснюється виробництво і збірка Samsung Galaxy S8. Більшості людей відомо, що епіцентр найнижчих цін на робочі послуги, знаходиться в Китаї.

Тому і компанія Samsung, не оминула цей ринок стороною. Але де ще крім Китаю, виробляються смартфони Galaxy S8, про це і піде мова далі.

Де збирають Galaxy S8

Завод компанії Samsung

Оригінальні смартфони S8 виробляють три азіатські країни:

  • Корея.
  • В’єтнам.
  • Китай.
  • Індія.

Компанія Samsung зародилася в Кореї, тому багато потенційних покупців біля лежачих країн намагаються купувати саме корейські флагмани, довіряючи цій країні. Насправді, локація збірки смартфона не має ніякого значення, система виробництва скрізь однакова.

Чи залежить якість Galaxy S8 від країни виробника

Доставку нового Galaxy S8 замовляли? 🙂

Давайте будемо чесними, зараз ми стоїмо на кордоні розвінчання міфу, виробництва поганого товару на території Китаю. Раніше все було на сто відсотків упевнені, що в Китаї виробляють ширвжиток, так воно і було. Зараз же, якість товарів з-під неба виходить на новий рівень.

Але так як, гарантія якості ще буде відстоюватися в свідомості споживачів по всьому світу, ще добрий десяток років. Виробники не намагаються загострювати увагу на тому, що смартфони збираються в Китаї, все-таки репутація робить свою справу.

Однак жодним чином, країна виробника не впливає на рівень якості збірки Galaxy S8. Абсолютно на всіх заводах і фабриках, дотримується найвищий, світовий рівень дотримання норм, єдиної технології виробництва смартфонів. Тут не залежить якість від того, чи збирається топовий гаджет преміум-класу, або ж не дорогий фаблет. Всі вони піддаються ретельній перевірці, адже на кону стоїть добре ім’я всієї компанії.

Так що, якщо вам попався не Корейська, а допустимо Китайська або В’єтнамська модель, що не цурайтесь її, якість компанії однаково. Ось істотні факти в її користь:

  • Деталі, які використовуються при складанні Galaxy S8, абсолютно ідентичні для всіх країн і працюють в них фабрик.
  • В основному всі процеси виробництва та збирання, виконують механізовані роботи. Однак, є і частка людської праці. Робочі з любов’ю складають в коробки всі складові і аксесуари Galaxy S8.
  • На підприємствах існують технічні і лабораторні контролі якості. Лінія виробництва регулярно перевіряється і тестується на наявність шлюбу, і можливих неполадок. Тому потрапляння таких моделей в продаж, мізерно мало.

Так що, підбиваючи підсумки нашого огляду, можна сміливо заявити, що країна виробництва ніяк не впливає на високу якість збірки і виробництва смартфона Samsung Galaxy S8.

Ссылка на основную публикацию